• کد خبر: 3298
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 9 ژوئن 2017

امام جمعه اسفدن:

اتفاقات تهران در اراده مردم تاثیری نخواهد گذاشت/برخی به دنبال تطهیر منافقین هستند

امام جمعه اسفدن گفت: بعضی در صد تطهیر منافقینی هستند که در دهه شصت هزاران نفر رادر کشور به خاک و خون کشیدند.

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه وبادعوت مردم به رعایت تقوای الهی ، ضمن تشکر از برگزار کنندگان محفل انس با قرآن  و ارتحال امام خمینی (ره)، شهادت جمعی از هموطنان را در حادثه تلخ تروریستی  در حرم امام  راحل (ره) و مجلس شورای اسلامی  تسلیت گفت و به سه شنبه ۲۳ خرداد ماه مصادف با ۱۸ رمضان اولین شب قدر  اشاره کرد و اظهار داشت: خوب است با آمادگی وارد شب های قدر شویم و لحظه لحظه شب های قدر را مغتنم بشماریم .
حجت الاسلام عبدالهی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری  در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) و دیدار با دانشجویان  اشاره کرد و بیان داشت:  مسئله استقلال کشور بسیار مهم است که بعضی در خصوص سند ۲۰۳۰ می گویند ما تحفظ داده ایم و گفته ایم فلان بخش آن را قبول نداریم در حالی که هیچ مورد واضح خلاف اسلام در آن وجود نداشت حال آنکه موارد خلاف اسلام نیز در آن سند وجود دارد باز هم نظام آموزشی ما نباید در بیرون از کشور نوشته شود .
وی  گفت : چرا باید چند نفر در یونسکو نظام آموزشی ما را بنویسند و سندی را به ما تحمیل کنند که در صدد تغییر فرهنگ اسلامی به سبک غربی باشد.
خطیب جمعه اسفدن با اشاره به حوادث تروریستی  اخیر اظهار داشت:  این حوادث تروریستی در تهران نشان داد اگر جمهوری اسلامی در آن نقطه ای که مرکز اصلی این فتنه ست ایستادگی نمی کرد تا کنون گرفتاری های زیادی از این ناحیه در داخل کشور داشتیم .
وی افزود: گرچه اتفاقات  تهران  در اراده مردم تاثیری نخواهد گذاشت و همه بدانند اینها کوچکتر از آن هستند که بتوانند در اراده ملت و مسئولین کشور ما اثری بگذارند و اینجاست که باید قدر مدافعین حرم  را بدانیم و مواظب قضاوتمان نسبت به آنها باشیم که نقطه درگیری با دشمن را بجای دیگری منتقل کردند .
امام جمعه اسفدن در بخشی دیگر ازسخنان خود با اشاره به  فرمایشات رهبری با تاکید بر اینکه مراقب باشیم جای شهید و جلاد عوض نشود تصریح کرد: دهه شصت دهه حیات پربرکت امام بود  و بسیار مهم و سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی که متاسفانه ناشناخته ماندو اخیرا هم به وسیله برخی بلند گوها مورد تهاجم قرار گرفته و بعضی در صد تطهیر منافقینی هستند که هزاران نفر را به خاک و خون کشیدند.
وی افزود: جای تعجب است که عده ای وکیل مدافع آنها شده اند وبرای منافقینی که هزاران نفر را قتل عام کرده اند ودستشان به خون هزاران بی گناه آغشته  شده است  وحکم اعدامشان توسط امام صادر شده است دلسوزی می کنند و جای شهید  و جلاد را عوض  می کنند اما مردم ما بابصیرند و آن زخمها را هنوز در سینه دارند.
حجت الاسلام عبدالهی همچنین به انتقاد رهبری از کسانی که به اسم عقلانیت می گویند چالش با قدرت هزینه دارد  اشاره کرد و ابراز داشت: درست است که چالش با قدرت ها هزینه دارد اما سازش هم هزینه گزاف دارد همانند هزینه سازش سعودی ها با آمریکا که میلیاردها از پول ملتشان را باید به جیب آمریکایی ها بریزند که این را ما در تعاملات چند سال اخیر مشاهد ه کرده ایم که هر چه عقب نشینی کنیم آنها وارد مطالبات جدید تر می شوند .

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید