• کد خبر: 1366
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 16 فوریه 2016

در دیدار فرماندارقاین باامام جمعه شهر اسفدن عنوان شد:

اجرای عدالت اجتماعی در شهرستان سرلوحه کار ماست/دغدغه مسئولین نسبت به قشرجوان اسفدن بیشتر شود

کهن ترابی فرماندار قاین شامگاه امشب با امام جمعه شهر اسفدن دیدار وگفتگو نمود.

به گزارش اسفدن خبر حجت الاسلام عبداللهي امام جمعه اسفدن ضمن خير مقدم و تشكر از حضور مقام عالي دولت در اسفدن، گفت: این مسئولیت امانتی دردست ما مسئولین است وهمه ما مسئولين بايستي يك روزي در قبال مسئوليتي كه بعنوان امانت در اختيار ما قرار داده شده، پاسخگو باشيم.
وی گفت: با توجه به اينكه شهر اسفدن از نيروي های جوان و نوجوان بسيار خوبي برخوردار است،مسئولیت شما رو بیشتر می کند که نسبت به جوانان دغدغه بیشتری داشته باشید.
حجت الاسلام عبدالهی اظهارداشت : اسفدن در ابعاد فرهنگی پتانسیل های خوبی دارد و مي طلبد كه مسئولين نظام بستر و زمينه لازم براي رشد و بالندگي آنان را فراهم نمايند
دکترکهن ترابی فرماندار شهرستان قاین نیز ضمن تبريك سالروز ولادت حضرت زينب (س) و روز پرستار، اظهار داشت: شهرستان قاينات داراي ۳ بخش به نام‌هاي مركزي، سده و نيمبلوك و ۵ شهر به نام‌ هاي قاين، اسفدن، آرين شهر، خضري دشت بياض و نيمبلوك و تعداد هشت دهستان و ۱۶۱روستا مي‌باشدکه با وسعتی بيش از۷هزارو۵۰۲ كيلومتر مربع و براساس سرشماري سال ۹۰ جمعيت آن ۱۱۱۳۴۲ نفر برآورد شده است كه حدود ۵۷۰۰۰ نفر ساكن شهر ها و در حدود ۵۴۰۰۰ نفر در روستا ها ساكن هستند.
وی تصريح كرد: اهالي خونگرم و نجيب شهرستان قاينات مردمي فرهيخته، مؤمن، نجيب و سختكوش و داراي مناعت طبع بوده و از قديم الايام پايبندي خاصي به مسائل مذهبي داشته و دارند كه اهالي فهيم و بصير شهر اسفدن از اين قاعده مستثني نيستند.
مقام عالي دولت در شهرستان همچنين خاطرنشان كرد: همه ما مسئولين خدمتگزار مردم كه ولي نعمتان ما هستند؛ می باشیم و تمام تلاش مابر اين است با همدلي و هم زباني كه توصيه مقام معظم رهبري و نياز جدي شهرستان ما هست؛ به مردم كه سرمايه هاي اجتماعي هستند، خدمت كنيم و همچنين به دنبال توانمند سازي تمام مناطق شهرستان هستيم.
کهن ترابی در پایان با اشاره به اينكه بزرگترين آفت در شهرستان، اختلاف هست؛ بيان داشت: از ابتداي كار تلاش نموديم وحدت و انسجام را در بين تمام سطوح بين مسئولين با يكديگر، بين مردم و مسئولين و بين خود مردم با يكديگر عملياتي نماييم و عدالت اجتماعي را نيز سرلوحه كارمان قرار دهيم و بين همه مناطق با عدالت و بدون تبعيض امكانات و تجهيزات را البته بر اساس نيازمندي و نيازسنجي واقعي كه توسط كارشناسانجمع آوري شده، توزيع نماييم

 

000_9082 000_9083 000_9074

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید