• کد خبر: 394
  • گروه خبری : اخبار استان
  • تاریخ انتشار : 5 ژانویه 2016

استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به کمبود زیرساخت ها و عقب ماندگی های خراسان جنوبی نسبت به سایر استان ها ، دولت باید در برنامه ششم توسعه توجه ویژه ای به این استان داشته باشد.

استاندار خراسان جنوبی: خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه دولت در برنامه ششم

به گزارش اسفدن خبر ، وجه‌الله خدمتگزار؛ استاندار خراسان جنوبی بعدازظهر امروز در شورای اداری خراسان جنوبی اظهارکرد: خراسان جنوبی یکی از استان هایی است که مردم آن از درآمد پایین تری نسبت به سایر استان ها برخوردار است اما بر اساس مطالعات انجام شده در زمینه های سیاسی بیشترین حضور را به خود اختصاص داده اند.

وی تصریح کرد: میانگین مشارکت مردم در ۹ انتخابات گذشته در کشور ۶۵ درصد بوده اما این آمار در خراسان جنوبی ۸۵ درصد بوده است که نشانگر حضور پرشکوه مردم استان در همه صحنه‌ها دارد.

استاندار خراسان جنوبی افزود: هم اکنون که برنامه ششم توسعه در حال تدوین و ارائه به مجلس شورای اسلامی است امیدواریم دولت به حقوق استان‌هایی مانند خراسان جنوبی که عقب‌ماندگی‌هایی در برنامه‌های گذشته داشته‌اند، بیشتر رسیدگی کند.

خدمتگزار با بیان اینکه دولت در سال‌های گذشته با منابع محدودی که داشته توجه خاصی به استان کرده که امیدواریم ادامه داشته باشد، گفت: در برنامه ۵ ساله‌ای که قرار است تنظیم شود باید زیرساخت‌های استان نیز در این برنامه مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به ارسال بخش نامه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به دستگاه‌های اجرایی، افزود: همه دستگاه‌های اجرایی باید برای انجام هرگونه همکاری برای برگزاری انتخابات در هفتم اسفند تلاش کنند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه باید از آرای مردم به عنوان حق‌الناس حفاظت شود، ادامه داد: امیدواریم با همکاری همه دستگاه‌ها شاهد برگزاری باشکوه انتخابات باشیم.

خدمتگزار با اشاره به سفر ریاست جمهوری در سال گذشته به استان، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها در تحقق توافقات سفر رئیس جمهوری به استان تلاش کرده و مسئولان استانی به طور جدی مصوبات سفر ریاست جمهوری را پیگیری می‌کنند.

خاورستان

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید