• کد خبر: 2149
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 24 سپتامبر 2016

اسلام مخالف بی عفتی است نه آزادی/حجاب و عفاف دستخوش مفاسد و بی قیدی

امام جمعه اسفدن گفت: اسلام با آزادی مخالف نیست بلکه با بی عفتی مخالف است ومی خواهد جامعه آرامش داشته باشد و فساد ،طلاق و اختلافات درآن نباشد.                                                                                                                                                                                                      به کزارش اسفدن خبر،حجت‌الاسلام عبدالهی  امام‌جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه  ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس و تبریک عید سعید فطر گفت:پوشش از واجبات میان همه ادیان ولازمه دینداری است.

خطیب جمعه اسفدن گفت :دین اسلام با تاکید بر ارزشهای اخلاقی همچون عفاف و حجاب می خواهد حرمت و کرامت زن در عرصه اجتماع حفظ شود.

وی اظهار داشت :شاه ملعون که مخالف اسلام بود می گفت :این مایه ننگ است که  که ما اینطور لباس بپوشیم و باید مدل  لباس ما باید غربی باشد و حجاب را باید کنار بگذاریم  تا کشورمان متمدن و مترقی بشود.

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه آیا  لباس نشان دهنده تمدن است گفت:بعضی کشورهای شرقی که لباس ملی خود را حفظ کردند متمدن نیستد و یا اینکه پیشرفت نکردند؟

وی گفت:در جامعه اسلامی دولت  وملت نباید به افراد هرزه ، بی حجاب  وکم حجاب که وصایا  وخون شهداء را به تمسخر گرفته و می گیرند اجازه جولان دهد ومتاسفانه حجاب و عفاف امروزه دستخوش مفاسد و بی قیدی هایی قرار گرفته است

وی با بیان اینکه اسلام مخالف با آزادی نیست اظهارداشت:اسلام با آزادی مخالف نیست بلکه با بی عفتی  مخالف است  ومی خواهد جامعه آرامش داشته باشد و فساد ،طلاق و اختلافات درآن نباشد.

خطیب جمعه اسفدن با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان اضافه کرد:کسانی که می گویند برای پیشرفت کشور باید به غرب تکیه کنیم و به غرب پناه ببریم و با آنها رفاقتمان را زیاد کنیم ،به نظر من عاقلانه حرف نمی زنند  و عقلشان را باخته اند زیرا عقل می گوید  باید از تجربه های گذشته درس گرفت.

وی گفت: از دشمنی هایی که در قالب جنگ  ، کودتا ، تحریم ها و یا حمایت هایی که از دشمنان ما کردند باید درس گرفت و فهمید که اینها خیر خواه ما نیستند.

حجت الاسلام عبدالهی در ادامه به سالروز خلق حماسه همبستگی ملی در دفاع ار ارکان مقدس نظام  و رهبری و پایان دادن به آشوب اخلال گران در سال ۱۳۸۸ اشاره کرد و بیان داشت : مردم با حضور خوب خود در نه دی ماه  پوزه دشمن داخلی و خارجی که فتنه ۸۸ را بپا کردند به خاک مالید.

امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه امروز دشمن بیکار ننشسته است  و برای آینده نقشه می کشد افزود: دشمن امروز از طریق نفوذ واختلاف بین دولت وملت سعی دارد این انقلاب را پایان دهد ولی با آن بصیرت شما و حضور شما مثل همیشه شکست دیگری به شکست های خود اضافه خواهد کرد.

وی در پایان به ۲۱ تیر ماه سالروز حمله به مسجد گو هر شاد  و سالروز تخریب حرم و بارگاه ملکوتی ائمه بقیع اشاره کرد

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید