دعوت امامان جمعه حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه به حضور مردم در انتخابات/

اصفهانی: حضور مردم در انتخابات سبب افزایش اقتدار و آبروی نظام می شود / مرتضایی نیا: مردم با حضور خود در انتخابات قلب رهبر را شاد و پایه های نظام را مستحکم کنند

ائمه جمعه شهرستان های قاین و زیرکوه، مردم این شهرستان ها را به حضور در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش اسفدن خبر ، ائمه جمعه شهرستان های قاین و زیرکوه، مردم این شهرستان ها را به حضور در انتخابات دعوت کردند.

 حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی اصفهانی؛ امام جمعه شهرستان قاین در این خصوص اظهارکرد: بحمدالله اوضاع و فضای انتخاباتی در شهرستان قاین مناسب است و مردم در جنب و جوش هستند.

 وی افزود: همه مردم باید دو اولویت را در انتخاب کاندیداها در نظر بگیرند تا اگر خدای ناکرده اتفاق خاصی افتاد و انقلاب اسلامی نیازمند کمک بود، این کاندیداها بتواند از آن حمایت کنند.

 امام جمعه شهرستان قاین تصریح کرد: یک نماینده اصلح باید فردی باشد که مومن، معتقد، فدایی انقلاب و به فکر رفع مشکلات حوزه و رفع محرومیت ها باشد و بتواند حقوق مردم را احقاق کند.

 حجت الاسلام اصفهانی تاکید کرد: به هر میزان که حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد و آراء بیشتری به صندوق ها بیفتد؛ قطعا اقتدار و آبروی نظام بیشتر و راه نفوذ هم بر دشمن بسته خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه امنیت و اقدار کشور برای همسایگان هم موثر است گفت: اما این اقتدار نیازمند پشتیبانی مردم است و حضور مردم در انتخابات به همه جهان ثابت می کند که ملت ایران پشتیبان نظام اسلامی خودشان هستند.

 حجت الاسلام والمسلمین مرتضایی نیا؛ امام جمعه شهرستان زیرکوه نیز اظهارکرد: مرم ولایت مدار شهرستان زیرکوه پس از حضور در جشن عید انقلاب و خشنودی قلب مقام معظم رهبری، خودشان را برای حضور در جشن انتخابات اماده می کنند.

 وی افزود: در شهرستان زیرکوه فضای انتخاباتی بسیار سالم و رقابت ها داغ است. در این شهرستان کاندیداها در فضایی بسیار صمیمی و همراه با محبت و مودت، خودشان را مطرح می کنند تا مردم بتوانند بهترین گرینه را برای رأی انتخاب کنند.

 امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری بسیار حائز اهمیت است چرا که دشمنان به صورت ویژه بر روی این مجلس زوم کرده اند؛ چرا که در این ۳۷ ساله تنها از ناحیه ولایت فقیه سیلی خورده اند.

 حجت الاسلام مرتضایی نیا تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی هم بسیار مهم است و دشمن برای نفوذ در این مجلس هم برنامه دارد. به همین دلیل مردم باید مراقب باشند و به کسانی رأی ندهند که همچون موریانه به جان پایه های نظام بیفتند.

 وی ادامه داد: آنچه که اهمیت دارد حضور حداکثری مردم در صحنه و انتخاب فرد اصلح است. مردم باید کسی را انتخاب کنند که به گفتمان رهبری نزدیک تر باشد و اگر خدای ناکرده مجلس ششمی پیش آمد؛ جام زهر را به رهبر تعارف نکند.

 حجت الاسلام مرتضایی نیا گفت: بنده از تمام ملت ایران بخصوص مردم خراسان جنوبی و شهرستان زیرکوه دعوت می کنم که حضور گسترده ای در پای صندوق ها داشته باشند و با حضور خود قلب رهبری را شاد و پایه های نظام را مستحکم کنند.

خاورستان

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید