اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از صبح فردا شنبه اول آذر همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی اجرایی می شود.

اعمال شدید محدودیت‌های ترافیکی کرونا از صبح فردا شنبه اول آذر همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی اجرایی می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و جلوگیری از تردد‌هایی که از قبل ممنوع اعلام شده، ممنوعیت‌های تردد در استان اعمال می‌شود و خودرو‌های دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودرو‌های دارای پلاک غیر بومی حق ورود به شهر‌های استان را نخواهند داشت.

سرهنگ علیرضا عباسی افزود: با هماهنگی مبادی ذیربط تمام دوربین‌های درون و برون شهری برای اجرای این طرح بروزرسانی و آماده شده و می‌توان گفت تفاوت شاخص اجرای این طرح در خراسان جنوبی نسبت به محدودیت‌های قبلی، استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین‌ها برای کنترل تردد هاست.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در سطح معابر شهری گفت: مردم  طوری برنامه ریزی کنند که کار‌های ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت ۲۱ انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.

سرهنگ عباسی با بیان اینکه پلیس صرفا به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست، افزود: علیرغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ها تخلف کنند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین‌های شهری و جاده‌ای جریمه خواهند شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: تمام تفرجگاه‌ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از همکاری ارزشمند مردم فرهیخته استان در دوره‌های گذشته اعمال محدودیت‌های ترافیکی کرونا قدردانی کرد و گفت: تمام این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است لذا انتظار می‌رود در محدودیت‌های جدید نیز شاهد همکاری مردم استان باشیم.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید