افتتاح ۲۰شبکه تلوزیونی و ۲۰شبکه رادیویی دیجیتال در اسفدن

هجدهمین ایستگاه دیجیتال خراسان جنوبی در شهر اسفدن راه اندازی شد.

در مراسمی با حضورحجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن ، دکتر کهن ترابی فرماندار شهرستان قاین و ثقفی مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی ایستگاه دیجیتال شهر اسفدن افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش اسفدن خبر :ثقفی، مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در این مراسم گفت: با راه اندازی هیجده همین ایستگاه دیجیتال خراسان جنوبی در شهر اسفدن بیش از ۴۵۰۰هزار نفر از فرستندهای شبکه دیجیتال برخوردار می شوند .

وی ضمن تشکر از همیاری اهالی شهر اسفدن در راه اندازی این ایستگاه افزود: برای بهره برداری از این فرستنده ۱۷۰ میلیون تومان هزینه شده است که از محل اعتبارات استانی و ملی تأمین شده است.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی افزود: پیش از این در اسفدن، تنها ۴ شبکه تلویزیونی قابل دریافت بود که با راه اندازی ایستگاه دیجیتال، ۲۰ شبکه تلویزیونی و ۲۰ کانال رادیویی قابل دریافت است.

ثقفی از افزایش پوشش شبکه های دیجیتال استان به ۸۵ درصد خبر داد و گفت: در صورت تخصیص اعتبار ۷ ایستگاه دیجیتال دیگر در استان تا پایان سال جاری راه اندازی می شود

دکتر کهن ترابی فرماندارشهرستان قاین ضمن تشكر و قدرداني از زحمات دكتر ثقفي  در راه اندازی ایستگاههای گیرنده دیجیتالی درشهرستان قاین گفت:یکی از رسالت های بسیار مهم مسولین و مدیران نظام این است که در همه مناطق نظام اطلاع رسانی مطلوبی را ایجاد کنند و همه مردم بخصوص در مناطق محروم و کم برخوردار از برنامه های بسیار خوب رسانه ملی بهرمند شوند.

وی با بیان اینکه نظام اطلاع رسانی یکی از زیر ساخت های اصلی واساسی کشور است افزود در شرایط کنونی نظام اطلاع رسانی مطلوب می باشد که این نیز جز اولویت های این فرمانداری در راستای توسعه شهرستان قاین می باشد

حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن نیز در این مراسم با توجه به اهمیت شبکه های دیجیتال بیان کرد:شبکه های دیجیتال از نظر رسانه فرهنگی بسیار موثر می باشد

وی گفت:شبکه های دیجیتال با توجه به اینکه جمعیت اسفدن جمعیت جوانی می باشد می تواند بسیار موثر باشد تا جوانان را به انحراف نکشد و از شبکه های ماهواره ای استفاده نکنند.

DSC_1165 DSC_1169 DSC_1171 DSC_1174 DSC_1205 DSC_1226 DSC_1231 DSC_1250

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید