• کد خبر: 2198
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 16 جولای 2016

امام جمعه اسفدن: انتظارمردم از مسئولین نظام برخورد قاطع با خائنین به بیت المال است

امام جمعه اسفدن با بیان اینکه باید تمام کسانی که بیت المال را به یغما برده اند هم عزل شوند و هم مال بیت المال بر گردانده شود گفت: انتظارما از مسئولین نظام برخوردقاطع با خائنین به بیت المال است.

حجت‌الاسلام عبدالهی امام‌جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی گفت:شورای نگهبان یکی از استوانه های مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی است که نگهبان احکام اسلام و صیانت از قانون اساسی است.
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه تفسیر قانون اساسی ،نظارت استصوابی بر انتخابات و بررسی صلا حیت داوطلبان از جمله وظایف شورای نگهبان هست اظهارداشت:: شورای نگهبان ضامن اسلامی بودن و اسلامی ماندن جمهوری اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه شورای نگهبان قانونی است و کسی حق ندارد در مصاحبه ها و نطق ها و رسانه ها به آن توهین و یا آنها را تضعیف کند خاطر نشان کرد:بحمدالله شورای نگهبان جزء نهاد هایی است که در طول این سالها کسی نتوانسته در او نفوذ کند و با قدرت در مقابل تهدید ها و تطمیع های داخلی و خارجی ایستاده است.
حجت الاسلام عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ۲۷ تیر ماه سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ از سوی ایران در سال ۶۷ گفت :مصلحت نظام ، جلوگیری از معرفی صدام به عنوان چهره صلح طلب در محافل بین المللی و تغییر در نوع جنگ از نظامی به جنگ سرد و گرم را می توان از مهم ترین دلایل پذیرش این قطعنامه بر شمرد.
وی گفت : البته در این نوع جنگ نیزدر صورتی که دشمنان نخواهند حقیقت انقلاب ما را درک کنند و بپذیرند سیلی سخت دیگری از مردم و انقلاب اسلامی بر صورت خود حس خواهند کرد.
عبدالهی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید فطر اشاره کرد و گفت :برداشت های ظالمانه و غیر منصفانه از بیت المال نا مشروح است و این برداشت ها خیانت به آرمان های انقلاب است.
وی با بیان اینکه باید تمام کسانی که بیت المال را به یغما برده اند هم عزل شوند و هم مال بیت المال بر گردانده شود گفت: انتظارما از مسئولین نظام برخوردقاطع با خائنین به بیت المال است.
امام جمعه اسفدن با بیان اینکه با گذشت بیش از دو ماه از موضوع حقوق های نجومی برخورد آنچنانی از سوی مسئولان کشوری مشاهد نشده است :اینطور نباشد که یک سر و صدایی بشود و به فراموشی سپرده شود که باید جهت حفظ اعتماد مردم به نظام و مسئولین باید برخورد و اطلاع رسانی شود
امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه خطر اشراف گری خطرناک ترین تهدید برای نظام است تصریح کرد: اشراف گری حتی از تهدیدات استکبار آمریکا و اسرائیل و وهابیت هم بیشتر است زیرا پایه های نظام را همچون موریانه سست می کند
وی گفت : دولت بدور از هرگونه نگاه سیاسی باید با عاملین حقوق های نجومی از هر جناح و نهادی که باشد برخورد شود .
وی در پایان به ۳۰ تیر ماه سالروز شهادت حمزه سید الشهدا و سالروز وفات حضرت عبدالعظیم اشاره نمود.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید