• کد خبر: 1955
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 12 می 2016

امام جمعه اسفدن با جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد

حجت الاسلام عبدالهی امام‌جمعه اسفدن به مناسبت ولادت با سعادت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با ۷نفر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس اسفدن دیدار کرد.

به گزارش اسفدن خبر به مناسبت روز جانباز، حجت الاسلام عبدالهی امام‌جمعه اسفدن ، به همراه حجت الاسلام خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، عباسی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهرستان قاین و تنی چند از مسئولین محلی از جانبازان اسفدن در قالب طرح سپاس از علمداران حماسه دیدار کردند.

در این دیدار، حجت الاسلام عبدالهی امام‌جمعه اسفدن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: روز جانباز یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است که باید آن‌ها را به آحاد جامعه انتقال داد.

امام جمعه اسفدن بیان کرد: جانبازان در هشت سال دفاع مقدس توانستند راه حضرت ابوالفضل (ع) را به نحو شایسته و زیبا ادامه داده و به اهداف والای الهی و دینی آن‌ها عمل کردند.

وی با بیان اینکه امروز صبر و استقامت جانبازان برای قشرهای مختلف مردم الگو است، افزود: باید سیره این عزیزان با بهره‌گیری از راهکارهای متنوع و مختلف به جوانان انتقال یابد تا شناخت آن‌ها از نحوه زندگی آنها ارتقا یابد.

DSC_1308DSC_1321DSC_1328DSC_1335DSC_1345DSC_1353DSC_1362DSC_1369

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید