• کد خبر: 2257
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 29 جولای 2016

امام جمعه شهر اسفدن : امریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان

به گزارش اسفدن خبر ،حجت الاسلام عبدالهی در خطبه های نماز جمعه امروز اسفدن : آمریکا در عین حالی که بزرگ ترین مدعی حقوق بشر است، بزرگ ترین ناقض آن نیز هست و این یعنی اینکه حقوق بشر امریکایی، بزرگ ترین دروغ و فریب دنیای ماست.

وی با اشاره به اینکه در حقوق بشر آمریکایی از واژه های آزادی و دموکراسی و حقوق بشر برای فریب افکار عمومی استفاده می شود افزود : شعار حقوق بشر مستمسکی شده برای بلعیدن کشورها و واژه حقوق بشر ابزاری شده است در دست کشورهای غربی برای اینکه بتوانند کشورهای مظلوم را سرکوب کنند.
امام جمعه شهر اسفدن ضمن تسلیت شهادت امام صادق(ع) و بیان ویژگیهای آن امام همام، گفت: امام صادق(ع) در میان معصومین نقطه عطفی بودند و شخصیت علمی امام جعفر صادق (ع) تاجایی بود که حتی دیگر مذاهب اهل سنت افتخار شاگردی یا شاگردی شاگردان امام صادق (ع) را میکنند.از ویژگیهای خاص امام که توانستند چهار هزار دانشمند تربیت کرده و علوم تخصصی را پیش ببرند و مسیر قانون‌گذاری و قانون‌مداری را در زندگی برای بندگان خدا روشن کنند.
حجت الاسلام عبدالهی همچنین با اشاره به اول ذی القعده روز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر و آغاز هفته کرامت گفت: آن بزرگوار در بندگی خداوند، ولایت مداری، پاسداری از عفت، وفاداری و حراست از حجاب و حیا و دوری جستن از گناه و آلودگی بهترین الگو برای دختران مسلمان هستند.
وی در ادامه به سالروز وفات آیت‌الله مشکینی اشاره کرد و به بیان شاخصه‌ها و ویژگی‌های شخصیتی آیت‌الله مشکینی پرداخت و عنوان کرد: اخلاق و نفس اثرگذار ایشان کم‌نظیر بود.
همچنین با اشاره به سالروز شهادت شیخ فضل‌الله نوری خاطرنشان کرد: درس‌های مشروطیت می‌گوید فریب غرب را نخوردید، دل به غربی‌ها نبندید و روی پای خود بایستید؛ فرهنگ مقاومت، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فسادها، حقوق‌های بی‌حساب و کتاب همه از درس‌های مشروطیت است.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید