انتصابی ‌جدید در استانداری خراسان‌ جنوبی

مشیرالحق عابدی با حکم‌ استاندار خراسان جنوبی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع استانداری منصوب شد.

به گزارشاسفدن خبر  به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.

در حکم وی، استاندار خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرده است؛ وی بتواند ضمن تلاش در راستای ایجاد هماهنگی و تعامل با تمامی نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی‌های نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشد.

گفتنی است؛ سید محمد محمودی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به افتخار بازنشستگی نائل شد و از سوی استاندار خراسان جنوبی از خدمات و تلاش‌های ایشان در مدت تصدی این پست قدردانی به عمل آمد.

شایان ذکر است؛ در ساختار جدید استانداری، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و نیز معاونت برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری حذف و معاونت جدیدی تحت عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع استانداری ایجاد شده است که مشیرالحق عابدی در حکمی با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید