اولین تصویر واقعی از Galaxy S8 منتشر شد؛ سامسونگ همه را سوپرایز می‌کند

به تازگی یک تصویر واقعی از پنل جلویی Galaxy S8 منتشر شده است که برخی از ویژگی‌های این گوشی را فاش می‌کند. اس ۸ ممکن است یک سوپرایز واقعی به همراه خود داشته باشد

بعد از فاجعه‌ای که نوت ۷ برای سامسونگ رقم زد، حالا این کمپانی در تلاش است تا با معرفی نسل جدید کهکشانی‌های خود و این بار با گلکسی S8 بتواند گذشته را جبران کند. به تازگی تصویری از پنل جلوی یک گوشی منتشر شده  که گفته می‌شود متعلق به S8 سامسونگ است. این تصویر که توسط GizChina منتشر شده، نشان می‌دهد که Galaxy S8 به یک صفحه نمایش دو لبه خمیده  با حاشیه‌های کمتر مجهز شده است. نکته‌ای که در این تصویر جلب توجه می‌کند، نبود دکمه فیزیکی هوم در جلوی گوشی‌ست.

به گفته نویسنده وبسایت GizChina، این تصویر توسط یکی از کمپانی‌های سازنده لوازم جانبی برای گلکسی اس ۸ برای او فرستاده شده است. در این مدل می‌توان به وضوح دید که برند سامسونگ روی گوشی نقش بسته و محلی که نام برند سامسونگ روی آن هک شده دقیقا همان جایی‌ست که قاعدتا باید دکمه فیزیکی هوم قرار داشته باشد. حذف دکمه فیزیکی هوم به این معنی‌ست که احتمالا سنسور اثر انگشت یا در عقب گوشی قرار خواهد گرفت و یا بصورت یکپارچه با نمایشگر عرضه خواهد شد.

از دیگر ویژگی‌های احتمالی اس ۸ سامسونگ که در تصویر مشخص است می‌توان به بدنه شیشه‌ای با رنگ طلایی و NFC اشاره کرد. Galaxy S8 احتمالا ماه آینده در کنگره جهانی موبایل در بارسلونای اسپانیا معرفی خواهد شد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید