• کد خبر: 1108
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 29 ژانویه 2016

امام جمعه اسفدن:

ایران به بازاری برای کالای های وارداتی تبدیل نگردد/نمازباعث کم شدن آسیب های اجتماعی می شود

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه ایران به بازاری برای کالاهای وارداتی تبدیل نگردد گفت: واردات بدون حساب و کتاب تنها می تواند مصرف زدگی و خام فروشی نصیب ما کند.

000_8371

به گزارش اسفدن خبر  ، حجت الاسلام عبدالهی خطیب نماز جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه  با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسری نمازبیان داشت :ترویج نماز یک مسئولیت همگانی است.

وی گفت : همگی وظیفه داریم خانواده و اهل خود را به نماز توصیه کنیم چرا که نماز بخش قابل توجهی از آسیب های اجتماعی را کم می کند.

امام جمعه اسفدن در بخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به مسئله پسابرجام گفت : مراقب باشیم ایران به بازاری برای کالاهای وارداتی تبدیل نگردد.

وی با بیان اینکه  واردات بدون حساب و کتاب تنها می تواند مصرف زدگی و خام فروشی نصیب ما کندافزود:مسئولین  در تنظیم قرارداد ها دقت لازم را داشته باشند تا تکنولوژی و علم به ایران منتقل شود

وی افزود: کشورما در زمان تحریم ها روی پای خود ایستاد وحرفی برای گفتن داشت واین افتخاری برای ملت ایران است.

حجت الاسلام عبدالهی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و بازگشت حضرت اما م خمینی (ره ) پس از ۱۵ سال به آغوش وطن از مردم خواست تا در مراسم  و محافل جشن های انقلاب حضور پررنگ داشته باشند.

وی به ۱۴ بهمن ماه روز فناوری فضای و پرتاب موفقیت آمیز اولین ماهواره ایرانی امید  در سال ۸۷  اشاره کرد وگفت:دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می کنند جلوی این پیشرفت را بگیرند ولی دانشمندان و مسئولان توطئه های آنها را تا کنون خنثی کردند و چیزی جزء یاس و نامیدی از پیشرفت ایران اسلامی نصیبشان نشده است

 000_8372

نظرات کاربران

یک دیدگاه برای “ایران به بازاری برای کالای های وارداتی تبدیل نگردد/نمازباعث کم شدن آسیب های اجتماعی می شود”

  1. حمید حاجی زاده گفت:

    از حضور پر شور اهالی شهر اسفدن در نماز عبادی سیاسی تشکر داریم.

پاسخی بگذارید