• کد خبر: 1019
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 22 ژانویه 2016

امام جمعه اسفدن:

تضعیف شورای نگهبان امرخطرناک برای کشور/جدی گرفتن نفوذ دشمن در پسابرجام

جایگاه شورای نگهبان در نظام مقدس ما به عنوان حافظ اسلام و قانون اساسی و ناظر بر انتخابات است وتضعیف شورای نگهبان برای کشور امر خطرناکی است.

000_7878

به گزارش اسفدن خبر  ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه با  تاکید بر جدی گرفتن مسئله نفوذ دشمن در پسا برجام گفت: با توجه به اینکه سیاستمداران آمریکایی با توسل به حمله نظامی ، ایجاد فتنه های بزرگ در کشور،  تحریم های بسیار سنگین همه جانبه  توفیقی حاصل نکرده اند ،  امروز با رفع تحریم ها می خواهند جای پا باز کنند و به کشور نفوذ کنند.

وی افزود : برای اینکه دشمن به اهداف خبیث خود برسد ،شاید امتیازی و لبخندی هم بزند  ولی در کنار آن فکر، افراد وخواسته ها ی خود را که همان خالی کردن از درون و ایجاد تفرقه داخلی است انجام ودر زمان مناسب خنجر خود را از پشت فرو می کند.

حجت الاسلام عبدالهی دربخش دیگری از سخنان خود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود :فکر نکنید دشمن همیشه از مرزهای جغرافیایی وارد می شود بلکه گاهی دشمن از مرزهای فرهنگی وارد می شود که در پسا برجام باید متوجه این مسئله بود .

وی گفت :امروز در پسابرجام مسئله نفوذ دشمن که آخرین حربه دشمن است را باید جدی گرفت.

امام جمعه اسفدن تصریح کرد:امروز دشمن ،رهبری و ولایت فقیه ،شورای نگهبان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را  بخاطر اینکه مانع نفوذ آنها هستد  مورد هجوم خود قرار می دهد.

وی با اشاره به بیان حفظ و حرمت شورای نگهبان گفت :جایگاه شورای نگهبان در نظام مقدس ما به عنوان حافظ اسلام و قانون اساسی و ناظر بر انتخابات است.

خطیب جمعه اسفدن  با تاکید براینکه تعضیف شورای نگهبان امری خطرناک است افزود:عده ای فاز جدید پروژه تخریب شورای نگهبان راکلیدزده اندوجریانی هم قصد دارند با شکایت علیه هیئت های نظارت بر شورای نگهبان  فشار بیاورند که این عده با این کارشان به  دشمنان کمک تبلیغاتی می کنند.

حجت الاسلام عبدالهی بااشاره به اعلام نتایج اولیه کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت:  شورای نگهبان باید در بررسی صلاحیت های کاندیداها سه امرمهم ِقانون ،حفظ آبروی کاندیدا و دقت در احراز صلاحیت  ملاک قرار دهد .

خطیب جمعه اسفدن دربخش پایانی سخنان خود با اشاره به ۶ بهمن ماه روز حماسه مردم آمل در سال۶۰گفت : اهمیت این روز به آن خاطر است که حضرت امام (ره) در وصیت نامه خود از آن یاد می کنند که در آن روز مردم آمل با شکست عظیم منافقین و درس بزرگی که به آنها دادند برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم جاودانه گردید و برای همیشه منافقین بساطشان را جمع کردند

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.