• کد خبر: 3592
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 29 سپتامبر 2017

تکیه بر عصای دشمن بد عهد خطاست/رشد و پیشرفت هر کشوری را در گرو امنیت و آرامش آن کشوراست

حجت الاسلام عبدالهی گفت: بعضی در داخل کشور هستند که می خواهند بجای تکیه بر پای خود بر عصای دیگران تکیه کنند که این خطاست.

به گزارش اسفدن خبر  ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه ،ضمن تشکر از امت خداجو که تجلیل خوبی از سرباز بی سر امام حسین (ع)  نمودند به  دوشنبه روز تجلیل از اسرا و مفقودان اشاره کرد وگفت:اسیران ایرانی با پیروی از کاروان اسیران عاشورا در اسارت ،آزادگی آفریدند و دشمن ریا کار را رسوا ساختند.

وی گفت : سالها اسارت سالهای وفاداری به ولایت و امام و انقلاب بود وهمانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند : یقینا یکی از مناسبت های مهم جمهوری اسلامی همین روز اسراء و مفقودین است که با خاطره تاریخی آن مناسبت دارد.

خطیب جمعه اسفدن در ادامه به پنج شنبه ۱۳ مهر ماه روز نیروی انتظامی اشاره کرد و بیان داشت: نیروی انتظامی بیش از پنج هزار شهید در راستای تامین امنیت مردم تقدیم کرده است .

وی دو مقوله نظم و امنیت را بسیار مهم و از ضروریات زندگی انسان ها دانست و افزود: نیروی انتظامی باید احساس امنیت را در مردم به وجود آورد که حفظ امنیت جانی و مالی و اخلاقی در محیط جامعه از اساسی ترین وظایف نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام عبدالهی رشد و پیشرفت هر کشوری را در گرو امنیت و آرامش آن کشور دانست و گفت: دشمن می خواهد برای ما نا امنی هایی ایجاد کند و از این نا امنیتی ها  به اهداف کوتاه مدت ،میان مدت و  بلند مدت خود برسد.

وی سلب امنیت از جامعه را از جمله اهداف کوتاه مدت دشمن دانست و خاطر نشان کرد: دشمن می خواهد مردم را از جمهوری اسلامی به خاطر مشکلات معیشتی نا امید کند که علاج آن عمل به شعار رهبری است که همان اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است که این مهم از اهداف میان مدت دشمن می باشد.

امام جمعه اسفدن تغییر نظام اسلامی را هدف بلند مدت دشمن بر شمرد و افزود :دشمن وقتی می بیند از روش جنگ با تمام ملت راه بجایی نمی برد میخواهند مردم را از دولت جدا کنند و میگویند ما شما مردم ایران را دوست د اریم ،اگر دوست دارید که چرا از ورود مردم ایران به آمریکا جلوگیری می کنید و یا اینکه چرا تحریم ها را افزایش می دهید؟

وی با بیان اینکه ما باید هوشیار باشیم گفت: بعضی  در داخل کشور هستند که می خواهند بجای تکیه بر پای خود بر عصای دیگران تکیه کنند که این خطاست.

حجت الاسلام عبدالهی افزود: آنها نخواهند گذاشت که بر عصای آنها تکیه کرده و رشد کنیم در همین قضیه برجام ببیند اگر فقط به امید آنها و عصای آنه تکیه کنیم ملت ایران ضرر می کند چون نه به قول خود و نه به عهد خود پایبند و هیچ اعتمادی نیست.

وی گفت : در برجام هر غلطی که طرف مقابل بکند”تحریم مجدد و عدم لغو تحریم های گذشته ” نقض برجام نیست اما اگر ما یک تکانی به خودمان دهیم نقض برجام است و همه چیز بجای روز اول بر می گردد که این نتیجه اعتماد به طرف مقابل و تکیه بر عصای دشمن می باشد.

خطیب جمعه اسفدن در پایان ضمن اینکه دشمن از ما زخم و شکست خورد و باید خیلی مواظب باشیم اظهار داشت: مسئولین کشور و آحاد مردم بدانند که حل مشکلات کشور به جز به دستان خودشان حل نخواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید