• کد خبر: 3389
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 5 آگوست 2017

امام جمعه اسفدن خطاب به مسئولین استانی وشهرستانی /

حضورتان در بین مردم پیشکش،حداقل اجازه ملاقات را به مردم بدهید

امام جمعه اسفدن خطاب به مسئولین استانی گفت: آقای استاندار ،فرماندار و بخشدار طبق فرموده رهبری چقدر با مردم ارتباط دارید؟چقدر بی واسطه با مردم صحبت می کنید؟ چرا اجازه ملاقات را به مردم نمی دهید؟

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن روز گذشته در خطبه های نمازجمعه ضمن تشکر از استقبال گرم  مردم ولایی اسفدن از خادمین و پرچم مطهر رضوی به جمعه ۱۳ مردادماه ولادت با سعادت ثامن الحج اشاره کرد و بیان داشت: وجود مقدس امام رضا (ع) در کشور ما واسطه فیض الهی و باعث نزول خیرات و برکات است .

حجت الاسلام عبدالهی در ادامه به ۱۴ مرداد ماه سالگرد نهضت مشروطه اشاره کرد و اظهار داشت: نهضت  مشروطه ،نهضت ملی و انقلاب اسلامی سه حرکت ملی در مقاطعی از تاریخ ما داشتیم که به دلایل بی بصیرتی  و دلسردی مردم و کنار نشستن علما و متدینین  و نیروهای انقلابی نهضت مشروطه و نهضت ملی شکست خورد که مسئولین باید از تاریخ عبرت بگیرند و نگذارند مردم از انقلاب دلسرد و یا بین مردم و مسئولان تفرقه و جدایی ایجاد شود.

وی همچنین به سالروز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی اشاره کرد و افزود: حقوق بشر مسئله ای است که همیشه دستاویزی برای قدرت های بزرگ بوده است تا بوسیله آن کشورهای مستقل را تحت فشار و سلطه خود قرار دهند .

خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه شعار حقوق بشر را ابزای برای استعمارگری  های خود قرارداده اند تصریح کرد: جنایات های زیادی را آمریکا در حق ملت ها بخصوص ایران اسلامی روا داشته و هنوز هم در قالب تحریم های ظالمانه ادامه می دهد.

وی گفت : غرب و آمریکا جنایت می کند بمباران اتمی میکند بیش از ۱۶۰هزار انسان را می کشد و بعد اسمش را حقوق بشر می گذارد،اینها نه به حقوق بشر و نه به کرامت انسانی و نه رای ملتها  اعتقاد دارند که بفرموده مقام معظم رهبری اینها بزرگترین ناقصان حقوق بشرند.

حجت اسلام عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود به ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت مظلومانه دیپلمات ها و شهید محمود صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی و بخصوص سردار رشید اسلام حاج محمد ناصر ناصری اشاره کرد و گفت : این عزیزان در مزار شریف افغانستان در سال ۷۷ بدست گروه طالبان که دست پرورده آمریکا بودند مظلومانه به شهادت رسیدند .

وی همچنین ضمن تبریک به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران واسطه بین مردم و مسئولان هستند که باید حق محوری ،حق طلبی و حق گویی را سر لوحه کار شان قرار دهند.

امام جمعه اسفدن در پایان به  بیانان مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اشاره نمود و خاطر نشان کرد:پرداختن به مشکلات  اقتصادی و معیشتی مردم ،تعامل گسترده با دنیا و با صلابت و قدرت ایستادن در برابر هر سلطه طلبی  سه مطالبه از ریس جمهور منتخب بود که باید همزمان در دستور کار دولت قرار گیرد .

امانت دانستن  مسئولیت  و امانتداری آن ،اولویت بندی در برنامه ریزی ها و هزینه کردها ،مهم دانستن اتحاد ملت و دوری از دو دستگی میان مردم و اجازه بیان دیدگاه های منتقدین از دیگر توصیه های بود که مقام معظم رهبری به ریس جمهور منتخب داشتند.

حجت الاسلام عبدالهی  با اشاره به  توصیه مقام معظم رهبری  به دولتمردان به رفتن میان مردم  و برقراری ارتباط بی واسطه با آنان بیان داشت:آقای استاندار ،فرماندار و بخشدار طبق فرموده رهبری  چقدر با مردم ارتباط دارید؟چقدر بی واسطه با مردم صحبت می کنید ؟ تا کی باید مردم برای یک دیدار حضرت عالی عزتشان لگدمال شود “مگر استاندار از همین مردم نیست”

وی با بیان اینکه روز به روز بر اختلافات منطقه و مردم شهر اسفدن افزوده می شود  افزود: چرا اجازه ملاقات نمی دهید حالا حضور شما در بین مردم اسفدن پیشکش  حداقل اذن ورود بدهید و حرفشان را بشنوید و به دردشان گوش کنید .

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید