• کد خبر: 833
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 15 ژانویه 2016

امام جمعه اسفدن:

حضورمردم درانتخابات موجب یاس وشکست بدخواهان نظام می شود

حضورگسترده درانتخابات امسال شکست دیگری به شکستهای بدخواهان نظام که در رأس آن امریکا قرار دارد اضافه خواهدکرد.

000_8032

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات بزرگ کشور در اسفند امسال گفت: مردم در انتخاب نامزدهای اصلح به بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی رجوع کنند
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حضور حداکثری مردم درانتخابات پیش رو بیان داشت :وظیفه همه ما شرکت در انتخابات است وبه قول معظم له حتی کسانی که نظام را هم قبول ندارند برای حفظ آبروی کشور باید دراین انتخابات شرکت کنند.
حجت الاسلام عبدالهی با تأکید بر اینکه انتخابات باید با حضور حداکثری مردم باشد گفت: مردم پشتوانه این نظام هستند و هرچه حضور مردم بیشتر باشد موجب تقویت نظام است
وی با بیان اینکه قدرت، انتخابات آزادی است که اسلام به انسان‌ها داده است، تصریح کرد: بعد از تحقیق و بررسی نامزد مورد نظر را انتخاب کنیم و به او رأی دهیم و نامزدها هم نباید نسبت به افرادی که به آن‌ها رأی نداده‌اند گلایه‌ای داشته باشند.
عبدالهی افزود:در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مردم با تلاش ، درایت و بصیرت و توجه به شاخصه های انقلابی گری انتخابی اصلح داشته باشندتا بتوانیم مجلسی مستقل ،آزاد، شجاع و آن گونه که خودشان می خواهند داشته باشیم.
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه هردو انتخابات هم خبرگان رهبری و هم مجلس شورای اسلامی مهم است افزود:انشاءالله امسال هم بتوانیم با حضور خود حماسه دیگری رقم بزنیم و با این حضورشکست دیگری به شکستهای بدخواهان نظام که در رأس آن امریکا قرار دارد اضافه کنیم.
حجت الاسلام عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه دشمنی آمریکا با ایران تمام شدنی نیست خاطر نشان کرد :اگر مسئله هسته ای حل شود ، آمریکا ده ها بهانه دیگر را برای تحریم و فشار پیش خواهند کشید.

وی تصریح کرد:دشمنی بخاطر مسئله هسته ای نیست که تمام شود ،دشمنی بخاطر استقلال خواهی و نه گفتن ملت ایران به خواسته های امریکاست و اینکه ملت ایران گفت امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .
وی در ادامه با اشاره به افتتاح فاز ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی گفت: دو نکته قابل توجه هست یکی در بعد توانائی و اقتصاد مقاومتی که اقتصاد مقاومتی یعنی پیشرفت ٬یعنی تحقق شعار ما می توانیم ،لذا باید نگاه ما به داخل و درون باشد و تکیه بر توانمندیهای داخل داشته باشیم ،که همان اقتصاد مقاومتی است.
خطیب نماز جمعه اسفدن با اشاره ورود غیر قانونی تعدادی آمریکائی به آبهای سرزمین ایران و عکس العمل سریع و شجاعانه نیروهای سپاه پاسداران اظهار داشت : امروزه می بینید نیروهای مسلح ما “سپاه پاسداران ” با توکل بر خدا و اطاعت از رهبری چگونه خواب خوش را از نیروی بیگانه گرقته و رعب وحشت در دل مستکبرین عالم انداخته که برای بر آوردن خواسته هایشان به التماس بیفتند و در جلوی نیروهای مسلح ما زانو بزنند.
وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به ۲۶ دی۵۷ وسالروز فرارشاه ازایران گفت :زمانی که شاه وحدت وانسجام ملت را دید فهمید که جای ماندن نیست وفرار را بر قرار ترجیح داد.
وی ادامه داد : به فرموده قرآن باطل رفتنی است (ذهق الباطل)کسانی که می خواهند با نظام و انقلاب دشمنی بورزند و خطوط قرمز نظام را بشکنند و خلاف خط ولایت عمل کنند بدانند که آنها در نزد ملت ایران جایی ندارند و این ملت آنها را به اربابانشان ملحق خواهد کرد.

 

000_8039 000_8041 000_8042 000_8049 000_8054

 

 

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.