• کد خبر: 1702
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 18 مارس 2016

حضور آمریکا در هر کشور مانع از سعادت و آرامش آن شده است.

امام جمعه اسفدن گفت: در هر کشوری که آمریکا پا گذاشته است آن دولت وملت روی خوش سعادت و آرامش را ندیده است.

000_9431

به گزارش اسفدن خبرامام جمعه اسفدن در آخرین نمازجمعه سال ۹۴ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید گفت:هر گاه در مقابل استکبار نه بگوییم و یا به خواسته های خود نرسند به بهانه های واهی حمله می کنند.

وی بیان کرد:آمریکا به بهانه طالبان و سلاح شیمایی به کشورهای افغانستان و عراق حمله کرد در حالی که طالبان دست پرورده خودشان بود و هیچ گونه سلاح شیمیایی در عراق یافت نشد و این بهانه ای جزء برای تصاحب کردن افغانستان و چاه های نفتی عراق نبود
امام جمعه اسفدن گفت : در سوریه همینطور وقتی کم می آورند می گوینداز سلاح شیمیایی استفاده شده ودر امور آن کشوردخالت می کنند و هر جا که امریکا پا گذاشته آن دولت وملت روی خوش سعادت و آرامش ندیده است
حجت الاسلام عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به دعای تحویل سال، نوروز را سمبل تحول خواند و گفت:با کمی تفکر تلاش برای تغییر ، تبدیل بدیها به خوبی و تلاش بسوی بهتر شدن است که بهترین تغییر ,توبه است که آنرا می توان رهاورد نوروز در این دعا خلاصه کرد.
وی با اشاره به سالروز هجوم ماموران رژیم ستم شاهی به مدرسه فیضیه یاد شهدای این حادثه را گرامی داشت و گفت:رژیم قصد داشت با این عمل قدرت خود را به رخ روحانیت بکشد و آنها را وادار به عقب نشینی کند اما با رهبری هوشیارانه حضرت امام خمینی (ره) این جنایت هولناک بعنوان لکه ننگی بر دامان رژیم در تاریخ ثبت شد.
وی همچنین با اشاره به دیدار رهبری با مجمع علماء و طلاب قم افزود:باید روحانیت انقلابی بماند (مانند سال ۴۲) انقلابی فکر کند و انقلابی عمل کند که اگر اینگونه باشیم دشمن نخواهد توانست اهداف شوم خود را عملی کند.
وی با تاکید تلاش دشمن بر نفوذ در کشورها بیان داشت:دشمنان چون از راههای تفرقه مایوس شده اند به دنبال نفوذ فرهنگی اقتصادی و سیاسی می باشند.
وی در پایان به سالروز وفات حضرت ام البنین علیها السلام و روز تکریم مادران و همسران شهدا اشاره کرد و افزود : این مادران ثمره وجود خود را در راه انقلاب و اسلام تقدیم کردند تا ما بتوانیم امنیت داشته باشیم.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید