حضور پر شور مردم در صحنه‌های مختلف ریشه در انقلاب دارد

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم در انتخابات خوش درخشیدند گفت: حضور پر شور مردم در صحنه‌های مختلف ریشه در انقلاب دارد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی: حضور پر شور مردم در صحنه‌های مختلف ریشه در انقلاب دارد
به گزارش اسفدن خبر، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با همه مشکلات یکبار دیگر دست غیب الهی را مشاهده کردیم و حضور باشکوه مردم در انتخابات را شاهد بودیم.

وی گفت: از سال ۱۳۴۲ که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی قیام کرد شاهد مبارزه نابرابر از سوی استکبار بوده و هستیم و با همه نابرابری‌هایی که وجود دارد اما پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی، عنایت پروردگار است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: زمانی که برای برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی رسیدیم چند گروه دیگر نیز آمده بودند که یک گروه از کشور آمریکا بودند. مسئول آن گروه از نابرابری‌های آمریکا در مقابل انقلاب اسلامی اظهار نگرانی می‌کرد که در پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند نگران جمهوری اسلامی نباشید که این نشان از توکل به خداوند است در مقابل افرادی که به هیچ‌قانونی پایبند نیستند.

عبادی گفت: دشمنان فتنه‌هایی انجام دادند و هدفشان رسیدن به انتخابات بود اما دشمنان چه خواستند و چه شد؟ آیا آن‌چه اتفاق افتاد غیر از یاری خداوند بوده است؟

وی با اشاره به اینکه ما همواره در آزمایش هستیم و در طول ۱۰ دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی افرادی بودند که در جهت انقلاب و اسلامی برای مردم خدمت کردند اما افرادی نیز بودند که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز نوکر بیگانه هستند افزود: نمایندگی یعنی وکالت و وضع قانون در راستای قانون اساسی و نظارت بر اجرای قانون است.

 

امام جمعه بیرجند ادامه داد: مردم وکالت می‌دهند که از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌ها دفاع شود اما اگر حرام‌خواری صورت گیرد دل‌ها قصی و افراد نوکر آمریکا می‌شوند و دنبال بیگانه می‌روند و این در صورتی است که افراد در ابتدای کار قسم می‌خورند.

عبادی عنوان کرد: فردی که مسئول می‌شود مانند سربازی است که دستش روی ماشه قرار دارد و به سمت دشمن شلیک می‌کند، اما او عقبه دارد و باید به او کمک شود.

وی اظهار داشت: ملت ایران در انتخابات اسفند ماه خوش درخشیدند و حضور پر شور مردم در صحنه‌های مختلف ریشه در انقلاب دارد و مردم ایران در صحنه انتخابات به خوبی شرایط اوضاع را درک کرده و پشتیبان نظام بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: دشمن تلاش داشت بعد از فتنه آبان ماه و ترور سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی تا اسفند ماه اوضاع را در دست گیرد تا انتخابات برگزار نشود اما ببینید دشمن چه خواست و مردم چه کردند؟

برای برطرف کردن مشکلات تلاش می‌کنیم

نماینده منتخب مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف نیز در این دیدار اظهار داشت: مردم در انتخابات به خوبی در صحنه بوده و تکلیف خود را به نحو احسنت انجام دادند.

حسین خسروی افزود: در کنار رکن آموزه‌های دینی، رکن سوم انقلاب و پشتوانه مردمی است که اگر این پشتوانه نباشد انقلاب پیروز نمی‌شود.

به گفته وی شکر نعمت اینکه مردم در صحنه هستند و ما هم باید برای برطرف شدن مشکلات مردم تلاش کنیم که این امر جز با همدلی و اتحاد همه جانبه رقم نمی‌خورد.

مطالبات به حق مردم خراسان جنوبی را با پرهیز از خط کشی‌ها رقم می‌زنیم

مصطفی نخعی همچنین در این دیدار ضمن ابراز خرسندی و خوشحالی از حضور و مشارکت پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خدا را شاکرم شاهد حضور پر شور مردمانی در عرصه انتخابات بودیم که با وجود همه مشکلات و کاستی‌ها در عرصه انتخابات پای صحنه بودند و آمدند و انتخاباتی پرشور را رقم زدند.

وی ضمن خوشحالی از حضورش در محضر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: من منتخب حوزه‌ای هستم که بیش از ۸۰ درصد از مردم در انتخابات مشارکت داشتند حضوری که بالاترین مشارکت را در کشور رقم زد و مردم با وجود کمبودها حضوری ارزشمند رقم زدند.

نماینده منتخب مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: نهبندان و سربیشه با وجود کمبودها اما قابلیت‌های زیادی دارد و این نارسایی‌ها سبب عدم حضور و یا مشارکت کم نمی‌شود چرا که تاکنون هر جا که لازم بوده و باشد مردم با صبوری حضور یافتند.

نخعی بیان کرد: با وجود این حضور پرشور البته مردم مطالبه‌گری جدی دارندچرا که با این ترکیب که از اعتلاف نیروهای انقلابی انتخاب شده‌ایم باید با اتحاد و یکدلی مطالبات به حق مردم را با پرهیز از برخی خط کشی‌ها مطالبه‌گر باشیم.

وی با بیان اینکه آیت‌الله عبادی برای حوزه نهبندان و سربیشه و کل استان اهتمام ویژه دارند اظهار داشت: امید است بتوانیم با هم فکری، رویکرد علمی، مطالبه‌گری را به صورت جدی پیگیری کنیم تا توسعه استان رقم بخورد.

استفاده از همه ظرفیت‌های استانی و ملی برای توسعه خراسان جنوبی

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نیز اظهار داشت: خدا را بابت حضور پرشور مردم در انتخابات شاکریم و امید است بتوانیم قدردان محبت مردم باشیم.

نماینده منتخب مردم در شهرستان‌های فردوس، سرایان، طبس، بشرویه گفت: امروز فرصت کم نظیری برای جبهه انقلاب به وجود آمده است چرا که نمایندگان مورد انتخاب مردم مورد اعتماد جبهه انقلاب هستند و می‌طلبد با رویکرد عدالت محور برای خراسان جنوبی تلاش کنیم.

وی گفت: باید تلاش کنیم نقشه راه را برای پیشرفت، توسعه استان به سرعت طراحی و از همه ظرفیت‌ها اعم از ظرفیت استانی و ملی استفاده شود.

نصیرایی تصریح کرد: امید است بتوانیم قدمی ماندگار برداریم که این امر با حضور آیت‌الله عبادی محقق می‌شود و با همه وجود در خدمت مردم خواهیم بود.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید