• کد خبر: 1445
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 23 فوریه 2016

همگام با مردم در انتخابات/امام جمعه اسفدن:

حل مشکلات اقتصادی ومعیشت مردم مدّنظر نماینده منتخب باشد

حجت الاسلام عبدالهی گفت:یک نماینده بایدروحیه خدمتگزاری داشته و مدافع آرمانهای انقلاب و شهداء باشد ،حامی محرومین و بفکر اشتغال و معیشت مردم مستضعف باشد.

abdolahi

حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن در گفتگو با اسفدن خبر  بابیان اینکه یک نماینده مجلس علاوه بر وظیفه قانون گذاری وظیفه دارد که مشکلات منطقه خودرا از راههای قانونی حل کند گفت:یک نماینده مجلس دو وظیفه اصلی دارد که یکی قانون گذاری است که اگر قوانین خوبی درکشوربه تصویب برسد تمام مردم منفعت خواهند برد و دیگری اینکه نظارت بر اجرای قوانین.

وی افزود: نظارت به معنای دخالت در امور اجرایی نیست باید مواظب باشد که قانون مصوب خوب اجرا شودو دیگر اینکه از حوزه کاری خود شناخت کامل داشته باشد و برای حل آن مشکلات  از راههای قانونی راه حل و چاره ای بیندیشد.

امام جمعه اسفدن درادامه گفت:رهبری بارها درسخنان خود برانتخاب فرداصلح تاکید داشته اند وبا توجه به این تاکید رهبری، باید منتخب مردم، ملاکهای یک نماینده اصلح را که همان ولایت مداری در قول و عمل و امانت داری در تمام امور و استقلال خواهی و بیگانه ستیزی و شجاعت و توجه به محرومان و لیاقت و شایستگی و صداقت درگفتاربه گونه ای که آنچه می گوید را بتواند عملیاتی کندداشته باشد.

وی افزود: انقلابی بودن وارزشگرا از دیگر ویژگی های یک نماینده است که رهبری نیزدرخصوص ویژگی های یک نماینده بیان داشته اند.

حجت الاسلام عبدالهی ضمن تاکید برحضور حداکثری وانتخاب فرد اصلح گفت:مردم آگاه باشندودراین انتخابات نماینده ای را انتخاب کنند که پای بند به ارزشهای نظام وانقلاب اسلامی باشد،شجاع باشد و بفرموده رهبری ولایت مرعوب دشمن نباشد،روحیه خدمتگزاری داشته و مدافع آرمانهای انقلاب و شهداء باشد ،حامی محرومین و بفکر اشتغال و معیشت مردم مستضعف باشد.

امام جمعه اسفدن با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات گفت:مردم ملاک های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری برای انتخاب یک فرد اصلح را مد نظر داشته باشند تا در انتخابات نماینده اصلح دچار تفرقه و اختلاف نشود و سعی کنند این امانت و سرنوشت مملکت را به فرد شایسته که بفرموده قرآن” إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا ” اهلش باشد بسپارند .

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید