• کد خبر: 1097
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 27 ژانویه 2016

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)دردیداربا امام جمعه اسفدن:

خط مشی کمیته امداد مبتنی بر اصل عدالت ، رفاه ،عزت نفس و کرامت خانواده های نیازمندست

رضوی خط مشی کمیته امداد را مبتنی بر اصل عدالت ، رفاه ،عزت نفس و کرامت خانواده های تحت حمایت ذکر کرد.

به گزارش اسفدن خبر ، رضوی مدیرکل کمیته امداد استان  به همراه فارابی مدیر کمیته امداد شهرستان قاین  ، با حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن  دیدار کردند.

دراین دیدار “فارابی” مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قاین  گزارشی از فعالیت های این نهاد در۳سال اخیر درشهر اسفدن ارائه دادوگفت:ازسال ۹۱تاکنون به۷۴نفر در شهر اسفدن وام خوداشتغالی به میزان ۶میلیاردو۵۶میلیون ریال پرداخت شده است که از این تعداد۴۴نفر از افراد تحت پوشش و۳۰نفر هم از اقشار نیازمند این شهر بوده اند که در اموردامداری،کشاورزی،امور صنفی اشتغال ایجاد شده است.

  حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشت: تلاش های کمیته امداد عبادتی ارزشمند است وکمک به محرومین  و مستضعفین نیزعبادت است

وی با تأکید بر لزوم خدمت رسانی بی منت به محرومین و تلاش در جهت توانمند سازی مددجویان، از تلاشهای امدادگران کمیته امداد تشکرو موفقیت امدادگران در ایجاد اشتغال و خودکفایی خانواده های تحت حمایت را قابل تقدیر دانست .

000_8366

عبدالهی با اشاره به رسالت اصلی و مأموریت ذاتی کمیته امداد که فقرزدایی است، گفت: این مجموعه باید بتواند گرد فقر، نداری و نارسایی را در مردم و محرومان بزداید.

وی با اعلام آمادگی نهاد امامت جمعه این شهر در جهت تبیین و فرهنگ سازی در خدمت رسانی  به این قشرکه به فرموده امام راحل محرومین ولی نعمت ما هستندگفت: انقلاب ما برای مستضعفین بوده است و لذا خدمت به مدد جویان کمیته امداد  هم باید بی منت وهم با احترام باشد.

در این دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خدمات رسانی به محرومین و نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهمترین شاخصه های کمیته امداد دانست و تصریح کرد: ما تمام ظرفیت موجود را در جهت درمان فقر بکار می بریم.

000_8367

رضوی خط مشی کمیته امداد را مبتنی بر اصل عدالت ، رفاه ،عزت نفس و کرامت خانواده های تحت حمایت ذکر کرد و افزود: توانمند سازی و اشتغال کوچک و مشاغل خانگی در جهت خود اتکائی و خودکفائی خانواده های محروم و نیازمند از وظایف اصلی این نهاد بوده که در درازمدت و با آموزش های لازم باعث خروج آنها از چرخه فقر خواهد شد.

 

 

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید