• کد خبر: 5364
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 30 نوامبر 2019

دشمن به دنبال برهم زدن انسجام بین مردم و مسئولان است

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: دشمن بدنبال برهم زدن انسجام بین مردم و مسئولان است.

به گزارش اسفدن خبر، کاظمی دیشب در یادواره شهدای شهر اسفدن ، هوشیاری و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی را لازمه امروز جامعه دانست و گفت: دشمن امروز در کنار همه تحرکات بدنبال ایجاد شکاف و اختلاف عمیق بین مردم، مسئولان و شخصیت‌های علمی و معنوی جامعه است که انسجام ملت را به هم بریزد.
وی با بیان اینکه ما امروز امنیت ، عزت ، استقلال و تمام هستی خودمان را مدیون خون شهدا هستیم ، افزود: قدردانی و قدرشناسی از شهدا و خانواده شهدا ، امروز تکلیف ما است.
کاظمی با تأکید بر آشنایی آحاد جامعه نسبت به فضیلت و ارزش شهادت، خواستار تبیین آرمان‌ها شهدا، ایثارگری و جان فشانی آن‌ها بین جوانان شد.
وی خانواده شهدا را سرچشمه‌های نور و رحمت جامعه دانست و گفت: ما باید با خانواده شهدا رابطه برقرار کنیم زیرا که انسان‌های وارسته‌ای در دامن این خانواد‌ها پرورش یافته اند و برکات امروز نظام هم به واسطه خون شهدا است.
کاظمی زندگی ساده و ولایت پذیری را از مهمترین سیره زندگی شهدا عنوان کرد و افزود:آنچه شهدا را به مقام شهادت رساند و ما را در مقابل دنیای غرب با همه قدرتش، پیروز کرد فرهنگ دین محوری و خدا محوری بود.
معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: دشمن بعد از ۴۰ سال توطئه و اقدامات مختلف نرم و سخت فرهنگی، اقتصادی و نظامی امروز درمانده، اما همچنان به دنبال آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی و به ویژه کم رنگ کردن نام و یاد شهدا در جامعه دارد

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید