• کد خبر: 2272
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 31 جولای 2016

دیدار بخشدار مرکزی شهرستان قاین با امام جمعه اسفدن

به گزارش اسفدن خبر مهندس بیگی بخشدار مرکزی شهرستان قاین با امام جمعه اسفدن  دیدار و پیرامون مسایل و مشکلات مردم گفتگو کردند

درابتدای  این دیدارمهندس بیگی بخشدار مرکزی شهرستان قاین ضمن تسلیت شهادت رئیس مذهب شعیه امام جعفر صادق (ع)و تبریک برگزاری اولین نماز جمعه در کشور  گفت :در مقایسه با نقاط مشابه حضورمردم ولایی شهر اسفدن  در نماز جمعه بسیار خوب است و بر اساس رصدی که می شود چه به لحاظ کمیت و چه به لحاظ کیفیت نماز جمعه اسفدن در سطح عالی برگزار می شود.
مهندس بیگی از افتتاح رسمی پروژه گاز رسانی در دهه مبارک فجر سال جاری  خبر داد و گفت:با پیگیری های انجام گرفته و سرعت بالای کاران شاءالله بزودی  شاهد روشن شدن مشعل گاز در اسفدن خواهیم بود .
بخشدار مرکزی در پایان به بیان ضرورت استفاده از تسهیلات آبیاری نوین و برخی از اقدامات انجام  شده دولت در سالیان گذشته در عرصه های داخلی و خارجی  و منطقه ای پرداخت.
در ادامه این دیدار  حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن با اشاره به مشکلات و مسایل مربوط به این منطقه خواستار توجه بیشتر و تلاش جهت رفع آنها شد و گفت : مردم ولی نعمتان ما هستند و مسئولین باید برای مردم کار کنند و خدمات مناسب و در خور شان به آنان ارائه کنند .
در پایان این دیدارنظری رئیس شورای اسلامی شهر اسفدن نیزبه بیان برخی از مشکلات و کمبود ها پرداخت.
فاتحه خوانی در مزار شهدای گمنام و بازید ازپروژه  روشنایی بلوار امام رضا از دیگر برنامه های بخشدار بود
شایان ذکر است در این دیدار عباسی رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری ،دکتر قطبی رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی اسفدن  بخشدار مرکزی را همراهی نمودند.

DSC_2753 DSC_2757 DSC_2758DSC_2767 DSC_2749 DSC_2741

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید