• کد خبر: 2262
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 29 جولای 2016

دیدار بخشدار مرکزی شهرستان قاین با امام جمعه اسفدن

مهندس بیگی بخشدار مرکزی شهرستان قاین با امام جمعه اسفدن  دیدار و پیرامون مسایل و مشکلات مردم گفتگو کردند

به گزارش اسفدن خبر درابتدای  این دیدارمهندس بیگی بخشدار مرکزی شهرستان قاین ضمن تسلیت شهادت رئیس مذهب شعیه امام جعفر صادق (ع)و تبریک برگزاری اولین نماز جمعه در کشور  گفت :در مقایسه با نقاط مشابه حضورمردم ولایی شهر اسفدن  در نماز جمعه بسیار خوب است و بر اساس رصدی که می شود چه به لحاظ کمیت و چه به لحاظ کیفیت نماز جمعه اسفدن در سطح عالی برگزار می شود.
مهندس بیگی از افتتاح رسمی پروژه گاز رسانی در دهه مبارک فجر سال جاری  خبر داد و گفت:با پیگیری های انجام گرفته و سرعت بالای کاران شاءالله بزودی  شاهد روشن شدن مشعل گاز در اسفدن خواهیم بود .
بخشدار مرکزی در پایان به بیان ضرورت استفاده از تسهیلات آبیاری نوین و برخی از اقدامات انجام  شده دولت در سالیان گذشته در عرصه های داخلی و خارجی  و منطقه ای پرداخت.
در ادامه این دیدار  حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن با اشاره به مشکلات و مسایل مربوط به این منطقه خواستار توجه بیشتر و تلاش جهت رفع آنها شد و گفت : مردم ولی نعمتان ما هستند و مسئولین باید برای مردم کار کنند و خدمات مناسب و در خور شان به آنان ارائه کنند .
در پایان این دیدارنظری رئیس شورای اسلامی شهر اسفدن نیزبه بیان برخی از مشکلات و کمبود ها پرداخت.
فاتحه خوانی در مزار شهدای گمنام و بازید ازپروژه  روشنایی بلوار امام رضا از دیگر برنامه های بخشدار بود
شایان ذکر است در این دیدار عباسی رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری ،دکتر قطبی رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی اسفدن  بخشدار مرکزی را همراهی نمودند.

DSC_2758 DSC_2757 DSC_2753 DSC_2741 DSC_2749

DSC_2767

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید