• کد خبر: 1342
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 4 فوریه 2016

دیدار رییس و کارکنان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قاینات با امام جمعه اسفدن

به مناسبت دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی، رییس و کارکنان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات به همراه قطبی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی امام جمعه اسفدن دیدار و گفتگو کردند

به گزارش اسفدن خبر :عباسی رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان قاینات ضمن عرض تبریک ایام ا.. دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی، از حضور پرخیر و برکت ایشان از زمان ورود به شهر اسفدن سخن گفت. وی ائمه جمعه را عامل اصلی یکدلی و آبادانی در این منطقه دانست وگفت شور و شعف در نماز جمعه امیدوار کننده است.
عباسی افزود: اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم باعث اعتلاء و توسعه می گردد و در ادامه گزارشی از فعالیتهای اداره در مدت یک سال گذشته ارائه کرد.
قطبی رییس اداره ورزش و جوانان نیز ضمن تبریک دهه ی مبارک فجر، گزارشی از فضاهای موجود ورزشی و فعالیت های اداره و همچنین اقدامات آتی این اداره ارائه کرد.
حجت الاسلام عبداللهی نیز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک دهه ی مبارک فجر گفت: باید دستاوردهای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی برای مردم بیان شود. ما در زمان جنگ سیم خاردار نداشتیم، الان انواع موشک ها را می سازیم، و در زمینه ی نانو پیشرفت کرده ایم، نیروی هسته ای داریم و در زمینه ی علمی حرفی برای گفتن داریم که همه ی این ها در زیر خفقان تحریم ها و توطئه ها بدست آمده است.
در ادامه وی ضمن اشاره به فرازی از دعای کمیل گفت: عقل سالم در بدن سالم است،در جوانی عبادت توصیه شده چون بدن سالم و پرنشاط می تواند عبادات و کارهای اجتماعی را به نحو احسن انجام دهد.
وی افزود: وظیفه ی ما سنگین است باید برای قشر جوان کار کرد به خصوص در زمینه های فرهنگی و ورزشی که از دغدغه های مقام معظم رهبری نیز هست مورد توجه قرار دهیم

0b2c0f4f7276d5cab9ebf370bc3a4b57_XL

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید