• کد خبر: 2646
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 17 اکتبر 2016

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان قاین با امام جمعه اسفدن

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قاینبه همراه مدیران مدارس اسفدن با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اسفدن خبر: رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان قاین در این دیدار با تاکید بر اینکه  از سوم مهرماه هیچ کلاسی بدون دبیر نبوده است بیان داشت:  تمام سعی و تلاش ما بر این بوده است که کسی از این نظام نارضایتی نداشته باشد و فرصتی که به ما داده شده است  رد پایی از خودمون بگذاریم.
مدیرآموزش و پرورش شهرستان قاین اظهار داشت :در این مدت  ما توانسته ایم اعتماد مردم را  نسبت به این اداره جلب کنیم بطوری که بالاترین سطح مشارکت مردمی را اداره آموزش و پروش شهرستان قاین به خودش اختصاص داده است.
دکتر رضایی ضمن تشکر از حمایت های مالی مردم اسفدن در کمک به برخی از هزینه های  مدارس  این شهر عنوان کرد :با وجود رتبه های ممتاز و ستاره دار  کنکوری باید دغدغه های فرهنگی این شهر بیشتر شود و از سوی شهروندان اسفدنی برای مدارس شان بیشتر هزینه شود.
وی در ادامه گزارشی از برنامه ها و اقدامات  آموزش و پرورش  در سال گذشته در اسفدن اشاره کرد و گفت:مقاوم سازی دبیرستان شبانه روزی قدسیه به هزینه ای بالغ بر ۲۹۵میلیون تومان ،توسعه و مقاوم سازی دبستان نواب صفوی با هزینه ای بالغ بر ۱۸۰میلیون تومان و ایزوگام دبیرستان صاحب الزمان  از جمله اقداماتی بوده که در سال گذشته انجام شده است.
مدیرآموزش و پرورش شهرستان قاین همچنین در خصوص حصارکشی دبستان عصمتیه  تصریح کرد: مکاتباتی با اداره کل نوسازی صورت گرفته و از مهمترين دغدغه های این مدیریت   حصار کشی دبستان عصمتیه می باشد.
حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در ادامه ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی بابیان این که نیازآینده جامعه در دستان معلمان و آموزگاران سخت کوش در مدارس است اذعان داشت:ما باید بتوانیم مجموعه ای را آموزش بدهیم که از نظر علمی  جایگاه و عزت نظام جمهوری اسلامی را بتوانند  به رخ جهانیان بکشانند.
امام جمعه اسفدن گفت :  در کنار بخش آموزش باید به مقوله تربیت و پرورش اهمیت بیشتری داده شود و اگر آموزش  با تربیت صحیح همراه نباشد کارمان نیمه تمام است و موجب عدم پایبندی دانش آموزان به ارزشها می شود.
حجت الاسلام عبدالهی بابیان اینکه آموزش و پرورش نسبت به فرهنگ سازی ،تعلیم و تربیت و امور پرورشی  مسئولیت سنگینی  دارد گفت:با توجه به اینکه اسفدن یک شهر فرهنگی و دارای پتانسیل جوان خوب می باشد باید توجه  ویژه  و بیشتری شود.

dsc_6065 dsc_6066 dsc_6070 dsc_6072

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید