• کد خبر: 3073
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 10 فوریه 2017

راهپیمایی ۲۲ بهمن، نمایش عزت و اقتدار انقلاب اسلامی بود

حجت الاسلام عبدالهی گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در این راهپیمایی، عزت و اقتدار نظام را به نمایش گذاشت و چشم دشمنان خارجی و داخلی را مات و مبهوت کرد.

 

به گزارش اسفدن خبر ؛حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته ضمن تشکر از حضور پر شور مردم انقلابی و همیشه در صحنه اسفدن انتصاب مهندس اسماعیلی را به سمت شهردار اسفدن تبریک گفت و بیان داشت: با تلاش شورای اسلامی و شهرداری اسفدن خدمات خوبی صورت گرفته است ولی مشکلات و کمبود های زیادی داریم که تنها راه پیشرفت شهر و حل مشکلات با مشارکت شما شهروندان حل خواهد شد.

وی در ادامه به ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: ۲۲ بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام فقط تکیه بر خدا باید کرد نه بر کد خدا گر چه دست از سلاح تهی باشد .

خطیب جمعه اسفدن ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد: این حضور صحنه نمایش عزت و اقتدار نظام اسلامی بود.

وی گفت : این حضور گسترده چشم دشمنان داخلی و خارجی را مات و مبهوت کرد و ملت ایران بار دیگر به جهانیان و بد خواهان نظام ثابت کردند که پشت سر رهبر خود برای حفظ نظام ایستاده اند.

حجت اسلام عبدالهی با بیان اینکه مردم در انقلاب ثابت کرده اند که آوای الله اکبر از رگبار و مسلسل قوی تر و برنده تر است تصریح کرد: امروز این رئیس جمهور تازه بدوران رسیده آمریکا ،این مردم را از چه می ترساند؟ این مردم همان مردمی هستند که با دستان خالی با شعار الله اکبر و توکل به خدا بر تو و نوکرت پیروز شدند .

وی اظهار داشت : پیامی که این حضور شما مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه داشت پاسخی به یاوه گویی های آمریکائیان و جبهه استکبار بود.

امام جمعه اسفدن خاطر نشان کرد: مردم به دشمنان نشان دادند که با گذشت ۳۸ سال از انقلاب همان روحیه ایثار، فداکاری، مقاومت و استکبارستیزی در وجود آنها هست و هیچ قدرتی نمی تواند این ملت را از راهی که انتخاب کرده اند باز دارد.

وی دومین پیام این حضور حماسی را عمل کردن مردم به وظیفه خود و نا کام گذاشتن دشمن دانست و تصریح کرد: مردم تمام کمبود ها را بخاطر عشق به نظام و ولایت ندیده گرفتن و حضور یافتند تا موجب یاس و نا امیدی دشمنان شود و این مسئولیت مسئولان را سنگین تر می کند .

حجت الاسلام عبدالهی خطاب به مسئولان افزود : قدر این ملت همیشه در صحنه را بدانید و تا توان دارید صادقانه به این مردم خدمت کنید و به دشمنان این ملت دل نبندید .

امام جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود به شنبه ۲۳ بهمن ماه سالروز شهادت دخت پیامبر ،همسر ولایت و مادر امامت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و گفت: سعی کنیم فاطمیه را عاشورایی ومجالس و محافل عزا به پا کنیم و از سیره و زندگی فاطمه زهرا درس بگیریم .

۲۵ بهمن ماه سالروز صدور حکم تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اعدام سلمان رشدی نویسنده خائن کتاب آیان شیطانی ،سه شنبه ۲۶ بهمن ماه سالروز انتشار فتوای تحریم تنباکو توسط فقیه مجاهد میرزای شیرازی و ۲۷ بهمن ماه سالروز شهادت سید عباس موسوی دبیر کل حزب الله ابنان توسط صهیونیست ها از دیگر محور های سخنرانی امام جمعه اسفدن بود.

 

 

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید