رزمایش کمک مومنانه در اسفدن آغاز شد /توزیع ۵۰۰کیلو گرم گوشت قرمز گرم بین نیازمندان در اسفدن

حجت الاسلام عبداللهی امام جمعه اسفدن: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک، تلاش داریم تا با همکاری موسسات خیریه این حرکت زیبا را در اسفدن انجام داده و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا را یاری رسانیم.

 

امام جمعه اسفدن گفت: این رزمایش کار جمع‌آوری و توزیع کمک‌ها بین اقشار آسیب‌پذیر ناشی از شیوع کرونا را بر عهده دارد و با محوریت مساجد و با همکاری نیروهای بسیجی و مردمی با یک برنامه مستمر اقدام می کند.
وی گفت: تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی بین اقشار آسیب‌پذیر، کمک به فقرا و مستمندان و کمک به افراد بی‌بضاعت و شناسایی فقرا از مهمترین اقدامات در اجرای این رزمایش می باشد.
غیرتی رئیس هیت مدیره موسسه جنت الماوا اسفدن نیز در این خصوص از توزیع ۵۰۰کیلو گرم گوشت قرمز گرم در بین نیازمندان اسفدن خبر داد و افزود:: مقدار ۵۰۰ کیلو گرم گوشت قرمز گرم به دست آمده از ذبح ۲۰راس گوسفند در بین ۵۰۰ خانوار کم درآمد، نیازمند و کسانی که بواسطه ویروس کرونا آسیب دیده اند در سطح شهر اسفدن توزیع شد.
وی همچنین از توزیع ۱۵۰ سبد غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان داشت: ما امسال برخلاف سال‌های گذشته پیش از شروع ماه مبارک رمضان برنامه‌های خود را در کمک به نیازمندان تدارک دیدیم و کالاهایی از قبیل برنج،روغن،گوشت گوسفند، خرما،قند،چایی و ..به ارزش ریالی ۶۹۰ میلیون ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید