• کد خبر: 505
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 27 ژوئن 2015

پروژه ساخت یکصد واحد مسکونی مشارکتی با مساعدت ویژه مدیر کل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مهندس آسمانی مقدم و بنیاد مسکن شهرستان قاین در اسفدن اجرا می شود .

ساخت یکصد واحد مسکونی مشارکتی در اسفدن

به گزارش اسفدن خبر ؛علی نظری رئیس شورای اسلامی شهر اسفدن ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه روزه داران در این ماه پر خیر برکت خاطر نشان کرد :این طرح شامل ۱۰۰واحد مسکونی در یکصد قطعه زمین ۳۰۰متری و با زیربنای ۶۴ متر مربع در شهرک رضویه اسفدن احداث می شود.

وی اظهار داشت :در این طرح ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی با کارمزد ۵ درصد وباز پرداخت ۱۲ ساله تعریف شده است .

نظری اجرایی شدن این پروژه را مشروط به پرداخت بهاءزمین به مبلغ  تقریبی ۱۵ میلیون ریال  و واریز به حساب اختصاص یافته به این امر در بانک صادرات اعلام کرد وگفت:با پیگیرهای شورای اسلامی  ومساعدت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قیمت کارشناسی شده این اراضی با کمترین نرخ صورت گرفته است .

این عضو شورای شهر در ادامه قول مساعد داد با پیگیری های شورای اسلامی  و همکاری شهرداری  اسفدن  متقاضیان  از تخفیفات لازم جهت اخذ پروانه ساختمانی و عوارض آماده سازی  برخوردار خواهند شد .

وی در پایان آخرین مهلت واریز بهاء زمین را تا اواخر تیر ماه خبر داد وگفت : این منازل بصورت ویلایی و یک شکل و با نظارت بنیاد مسکن ساخته خواهد شد.

 

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.