• کد خبر: 5325
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 28 جولای 2019

شهرستان قاین پیشگام در اجرای مصوبات سفرهای استاندار

 

مهندس نوروزی معاون عمران و برنامه ریزی شهرستان قاین گفت:با گذشت یکماه از سفر استاندار الحمداالله شهرستان قاین به تناسب زمان پیشگام در اجرایی شدن مصوبات سفرهای استاندار به شهرستان ها بوده است.

به گزارش اسفدن خبر ، جلسه پيگيري مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبي دراواخر خردادماه به شهرستان قاین شامگاه روز گذشته به رياست نوروزی معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قاین و با حضور حجت الاسلام عبداللهی امام جمعه اسفدن ،رمضان پور بخشدار مرکزی شهرستان ،شهردار ،شورای اسلامی شهرو برخی از روسای ادارت شهرستان قاین در محل شهرداری اسفدن برگزار گرديد.
نوروزی ضمن تبریک ۵ مردادماه سالروز برگزاری اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به سفر استاندار معزز خراسان جنوبي به شهرستان قاین عنوان داشت:مصوباتی که درسفراستانداربه این شهرستان داشته ایم اعتبارات لازم تخصیص داده شده است و قول هایی هم که از طرف این فرمانداری به مردم و استاندار داده شده است اجرایی شده است.
وی با تاکید استاندار به اجرایی شدن مصوبات در زمان های مقرر تصریح کرد: برخی از مصوبات نیاز به همکاری و همدلی مردم دارد و الان با گذشت یکماه از سفر استاندار الحمدالله شهرستان قاین به تناسب زمان در اجرای مصوبات پیشگام بود ه است.
حجت الاسلام عبداللهی امام جمعه اسفدن در این جلسه به سفر های استاندار به شهرستان ها اشاره کرد و ابراز داشت:سفرهای استاندار به شهرستان ها روحیه امیدواری در مردم ایجاد کرده است و مسئولین هم پیگیر مصوبات سفرها باشند تا مردم نا امید و نسبت به مسئولین بد بین نشوند.
وی گفت: مسئولین باید به عهدی که با مردم می بندند باید وفا کنند و اگر چنانچه مسئولی نمی تواند وعده ای را محقق کند به مردم هم قول ندهد .

در ادامه جلسه دکتر قطبی رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص مصوبه احداث و تکمیل پروژه زمین چمن مصنوعی بیان داشت : اعتبارات در سال ۹۷ جذب گردیده و قراداد پروژه نیز بسته شده و به مقدار مبلغ تعهد کار و نصب سوله در حال انجام می باشد
وی گفت: قرارداد نصب چمن مصنوعی نیز با پیمانکار منعقد گردیده است و پس از تحویل اوراق نصب چمن مصنوعی انجام خواهد شد
راه اندازی ایستگاه هواشناسی اسفدن یکی دیگر از مصوبات سفر استاندار به شهرستان قاین بود که در این جلسه مقرر گردید ظرف ۲ هفته آینده تامین زمین از سوی اداره راه و شهر سازی انجام و تجهیزات آن هم توسط اداره هواشناسی خریداری و در دهه مبارک فجر سال جاری افتتاح گردد.
ایجاد سازه بتنی و حل مشکل تقسیم آب(نهر جاری اسفدن) بین روستای بالا دست(افین) و شهر اسفدن هم درخواست مردمی بود که در سفر استاندار به این شهرستان مصوب شد که در این جلسه مهندس نوروزی معاونت عمران و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان از روند کند اجرایی شدن این مصوبه از طرف اداره امورمنابع آب شهرستان قاین انتقاد و تاکید کرد : با توجه به جلسه استانداری و قول مدیر کل آب منطقه ای مبنی برارائه برنامه اجرایی ظرف ده روز آینده ،برنامه اجرایی از سوی امور منابع آب با فوریت به فرمانداری ارائه گردد.
توسعه خطوط تلفن ثابت در برخی نقاط شهر اسفدن پنجمین مصوبه ای بود که در این جلسه مهندس حیدنژاد رئیس اداره مخابرت شهرستان قاین اظهار داشت:طراحی خطوط تلفن مسکن مهر انجام شده و و ظرف ده روز آینده عملیات حفاری انجام خواهد شد.
آخرین مصوبه ای هم که در این جلسه پیگیری شد مصوبه راه اندازی شعبه اتفاقات برق در شهر اسفدن بود که مقررشد مکاتبه و پیگیری اجاره موقت با توافق صورت گرفته استان در خصوص ساختمان متعلق به جهاد کشاورزی واقع در خیابان ولایت ۴ شهر اسفدن توسط جهاد کشاورزی شهرستان طی در خواست اداره برق این شهرستان ظرف هفته آینده اقدام گردد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید