سردار سلامی:

عملیات امروز سپاه افتخارآمیز بود/ انتقام خون شهدا را می‌گیریم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بی‌تردید انتقام خون شهدای حادثه تروریستی امروز تهران را از تروریست‌ها، وابستگان و حامیان آنان خواهیم گرفت.

به گزارشاسفدن خبر ؛سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تشریح اقدام تروریستی صبح امروز در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام، گفت: حوالی ساعت ۱۰ صبح سه نفر با سلاح گرم از درب مراجعات مجلس شورای اسلامی وارد مجلس شده و پس از به رگبار بستن مراجعه‌کنندگان و کارکنان سپاه تلاش می‌کنند تا خود را به داخل محوطه اصلی مجلس برسانند، اما با اقدام قاطع پاسداران و همکاران ما در نیروی انتظامی آنها نمی‌توانند دیگر به سمت صحن حرکت کنند و در یکی از طبقات دفاتر نمایندگان وارد می‌شوند.

وی افزود: یکی از تروریست‌ها که راه فراری بر خود ندیده بود بلافاصله خودکشی می‌کند و دو نفر دیگر هم که مقاومت می‌کنند در نهایت به هلاکت می‌رسند.

سردار سلامی در ادامه اظهار داشت: عملیات امروز افتخارآمیز است به ویژه اینکه هیچ وقفه‌ای در جلسه نمایندگان رخ نداد و مردم از رادیو شنونده مشروح جلسه علنی شدند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران درباره اقدام تروریستی در حرم امام‌خمینی(ره) نیز گفت: در این حادثه دو تروریست به سمت ورودی حرم امام حرکت می‌کنند که در نهایت بلافاصله تیم‌های امنیتی مستقر با آنها به مقابله می‌پردازند که در این شرایط یکی از تروریست‌ها یکی از کفشداران افتخاری حرم امام راحل را به شهادت می‌رساند که بلافاصله این تروریست نیز کشته می‌شود و تروریست دیگر نیز دقایقی بعد به هلاکت می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: تا این لحظه ۱۲ نفر از هموطنان‌مان در این حادثه به شهادت رسیدند و ۴۰ نفر نیز زخمی شده‌اند.

سردار سلامی در پایان تاکید کرد: تروریست‌ها امروز از دو نقطه یعنی حرم امام‌خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی اقدام به عمل جنایتکارانه خود کردند، اما بدانند ما لحظه‌ای از مبارزه با تروریست از پای نخواهیم نشست و بی‌تردید انتقام خون شهدای امروز این دو حادثه تروریستی را از تروریست‌ها، وابستگان و حامیان آنان خواهیم گرفت.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید