• کد خبر: 1814
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 25 مارس 2016

امام جمعه اسفدن

عمل به اقتصادمقاومتی پایبندی به اصول وارزشهاست

حجت الاسلام عبدالهی گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی عمل کنیم نیازی نیست در مقابل دشمن از اصول وارزشهایمان عقب نشینی کنیم

به گزارش اسفدن خبر ؛حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن در خطبه های اولین نماز جمعه سال ۱۳۹۵ با تبریک سال نو و سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: ۱۲فروردین  یوم الله و روز احقاق و پیروزی دین بود امام راحل ۱۲ فروردین را از بزرگترین عیدهای ملت برشمردند زیرا عید روزی است که انسان در آن احساس غرور و سر بلندی می کند.

وی گفت: ۱۲ فروردین روز میلاد جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن خون هزاران شهیدی است که زمینه ساز برقراری حکومت عدل اسلامی در کشور شدند.

وی افزود : مردم در  روز۱۲  فروردین ۵۸ نشان دادند که اسلام را می خواهند و امروز هم از نظام حاکم بر کشور می خواهند که اسلامی باشد و ارزشهای اسلامی در جامعه پیاده شود.

حجت الاسلام عبدالهی تصریح کرد: در چنین روزی همه پرسی در مورد نوع حکومت پس از انقلاب اسلامی صورت گرفت که طی آن ۲/۹۸ مردم ایران به جمهوری اسلامی رأی آری دادند.

وی گفت: درآن روز هر کسی اسمی برای این انقلاب می گذاشت ولی امام راحل فرمودند جمهوری اسلامی ، نه یک کلمه زیاد نه یک کلمه کم .

خطیب جمعه اسفدن با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری افزود: معظم له در سخنرانی خود در حرم مطهر امام رضا(ع) به این نکته اشاره کردند که اولویت اول کشور اقتصاد است و اصل در اقتصاد تولید و اشتغال می باشد که تولید و اشتغال باید درگرو اقتصاد مقاومتی باشدکه علاج تحریم ها اقتصاد مقاومتی است.

حجت الاسلام عبدالهی اظهار داشت:اگر به اقتصاد مقاومتی عمل نکنیم گرفتاری ها روز به روز بیشتر خواهد شدواگر به اقتصاد مقاومتی عمل کنیم نیازی نیست در مقابل دشمن از اصول وارزشهایمان عقب نشینی کنیم .

وی بیان داشت: اگر اقتصادمان مقاومتی شد از تهدید و تحریم دشمن تنمان نمی لرزد و از پایین آمدن قیمت  نفت عزا نمی گیریم.

عبدالهی تبلیغات ایران هراسی و اسلام هراسی ،تحریم ونفوذ دشمنانی که می خواهندجمهوری اسلامی را به یک صورت اسلامی بدون سیرت تبدیل کنندرااز ابزار موثر دشمن دانست وگفت: ما اگر در مقابل دشمنان متحد باشیم ابزارهای دشمن کار ساز نخواهد بود.

وی افزود: بعضی کسانی که  همه چیز را در گرو تحریم می بینند اینطور القاءمی کنند که دشمن  احساس کرده ملت ایران از تحریم ضربه می بیند،که دراین خصوص با اقتصاد مقاومتی باید تحمل و ایستادگی کنیم و کارهای جدی باید صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه مسائل فرهنگی بسیار مهم است و دستگاه های دولتی به تشکل های مردمی باید کمک کنندافزود: مسئولین فرهنگی بجای اینکه آغوش خود را به روی کسانی که انقلاب ، اسلام و ارزشهای اسلامی را قبول ندارند باز کنند آغوش خود را به روی بچه های انقلابی و حزب الهی باز کند که اینها کار کرده اند و کار خواهند کرد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید