• کد خبر: 1704
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 19 مارس 2016

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان قاین با امام جمعه اسفدن در آستانه سال نو دیدار کرد

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان قاین به همراه جمعی از شورای فرماندهی با امام جمعه اسفدن در آستانه سال نو  دیدار کردند.

به گزارش اسفدن خبر ؛سرهنگ براتزاده فرمانده ناحیه سپاه شهرستان قاین ضمن ابراز خوشحالی و خرسندی از حضور امام جمعه در اسفدن گفت: وجود امام جمعه در اسفدن با رهنمود ها و ارشادات شان پشوانه ای برای مجموعه بسیج می باشند.

000_0172

وی با بیان اینکه امسال سال پر فراز نشیبی برای نظام و کشور بود گفت: امسال ما متاسفانه خیلی از علمای بزرگی را همچون آیت الله خزعلی، آیت الله واعظ  طبسی و و سرداران شهیدی  نیز مانند سردار همدانی و قاجاریان و دیگر شهدای حرم را از دست دادیم که جایشان خالی هست.

فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان قاین با تاکید بر اینکه  مسئولین در سطوح مختلف و ارکان مختلف  نظام در عرصه های بین المللی باید  گوش به فرمان رهبری باشند افزود :ما باید همیشه با ارشادات و هدایت های مقام معظم رهبری  گوش به فرمان باشیم که قطعا اگر این چنین باشد بهترین تصمیمات و راهکارها ارائه و بهترین نتیجه و دستاورد را برای کشور به دنبال خواهد داشت.

وي در پايان از خداوند متعال توفیقات روزافزون به امام جمعه و مردم شریف و حق‌شناس  اسفدن،شهرستان قاین و امت اسلامی تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را مسألت كرد.

000_0179

حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن نیز در ادامه   ضمن خیر مقدم گویی خدمت میهمانان از حضور پرسنل ناحیه سپاه شهرستان قاین در دفتر امام جمعه اسفدن  تشکر کرد.

000_0181 000_0180  000_0175

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید