• کد خبر: 1209
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 7 فوریه 2016

فیلم سینمایی محمد رسول الله در اسفدن اکران می شود

به همت کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق (ع) فیلم سینمایی محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی سه شنبه ۲۰ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در اسفدن اکران می شود.

2

به گزارش اسفدن خبر ؛این فیلم به صورت دیجیتال و با کیفیت اصلی سینما در محل سالن ورزشی شهید ناصری به روی صحنه خواهد رفت.

گفته می شود هزینه تهیه بلیط این فیلم دیدنی برای شهروندان اسفدنی مبلغ ۲ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

علاقمندان می توانند جهت رزرو بلیط این فیلم به دفترپیشخوان خدمات دولت (آقای دوستی )و پایگاه های بسیج سطح شهر مراجعه فرمایند.

فیلم محمد رسول الله ،بزرگترین پروژه سینمایی تاریخ ایران اسلامی که این روزها چشم جهانیان را به خویش معطوف داشته است و هر روز اشتیاق تماشای آن در میان مسلمانان جهان بیشتر می شود.

این فیلم از محاصره مسلمانان در شعب ابی طالب آغاز می شود و به پیش از تولد پیامبر اسلام باز می گردد. در این فیلم مخاطب شاهد وقایعی است که پیش از تولد پیامبر اسلام تا ۱۲ سالگی آن حضرت را در بر می گیرد. صحنه های وفات مادر مکرمه رسول اکرم در روستای ابواء و صحنه های مربوط به دوران شیرخوارگی و خردسالی پیامبر در روستای سعدیه هم از دیگر بخش های فیلم است. فیلم محمد با اولین سفر پیامبر به شام و رسیدن به صومعه بحیرا به پایان می رسد. «بحیرا» نیز همان راهب مسیحی است که درباره ظهور آخرین پیامبر به جناب ابوطالب بشارت می دهد. البته فیلم مجیدی به اندازه کافی چهره سرشناس دارد که کارنامه هر کدام ایشان برای اشتیاق هرچه بیشتر به تماشای فیلم کافی است

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید