امام جمعه اسفدن: اسلام مخالف بی عفتی است نه آزادی/حجاب و عفاف دستخوش مفاسد و بی قیدی

به گزارش اسفدن خبر ؛جمعه اسفدن گفت: اسلام با آزادی مخالف نیست بلکه با بی عفتی مخالف است ومی خواهد جامعه آرامش داشته باشد و فساد ،طلاق و اختلافات درآن نباشد. به کزارش اسفدن خبر،حجت‌الاسلام عبدالهی امام‌جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس و تبریک عید سعید فطر گفت:پوشش از واجبات میان همه ادیان ولازمه دینداری است.

خطیب جمعه اسفدن گفت :دین اسلام با تاکید بر ارزشهای اخلاقی همچون عفاف و حجاب می خواهد حرمت و کرامت زن در عرصه اجتماع حفظ شود.

وی اظهار داشت :شاه ملعون که مخالف اسلام بود می گفت :این مایه ننگ است که که ما اینطور لباس بپوشیم و باید مدل لباس ما باید غربی باشد و حجاب را باید کنار بگذاریم تا کشورمان متمدن و مترقی بشود.

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه آیا لباس نشان دهنده تمدن است گفت:بعضی کشورهای شرقی که لباس ملی خود را حفظ کردند متمدن نیستد و یا اینکه پیشرفت نکردند؟

وی گفت:در جامعه اسلامی دولت وملت نباید به افراد هرزه ، بی حجاب وکم حجاب که وصایا وخون شهداء را به تمسخر گرفته و می گیرند اجازه جولان دهد ومتاسفانه حجاب و عفاف امروزه دستخوش مفاسد و بی قیدی هایی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اسلام مخالف با آزادی نیست اظهارداشت:اسلام با آزادی مخالف نیست بلکه با بی عفتی مخالف است ومی خواهد جامعه آرامش داشته باشد و فساد ،طلاق و اختلافات درآن نباشد.

خطیب جمعه اسفدن با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان اضافه کرد:کسانی که می گویند برای پیشرفت کشور باید به غرب تکیه کنیم و به غرب پناه ببریم و با آنها رفاقتمان را زیاد کنیم ،به نظر من عاقلانه حرف نمی زنند و عقلشان را باخته اند زیرا عقل می گوید باید از تجربه های گذشته درس گرفت.

وی گفت: از دشمنی هایی که در قالب جنگ ، کودتا ، تحریم ها و یا حمایت هایی که از دشمنان ما کردند باید درس گرفت و فهمید که اینها خیر خواه ما نیستند.

حجت الاسلام عبدالهی در ادامه به سالروز خلق حماسه همبستگی ملی در دفاع ار ارکان مقدس نظام و رهبری و پایان دادن به آشوب اخلال گران در سال ۱۳۸۸ اشاره کرد و بیان داشت : مردم با حضور خوب خود در نه دی ماه پوزه دشمن داخلی و خارجی که فتنه ۸۸ را بپا کردند به خاک مالید.

امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه امروز دشمن بیکار ننشسته است و برای آینده نقشه می کشد افزود: دشمن امروز از طریق نفوذ واختلاف بین دولت وملت سعی دارد این انقلاب را پایان دهد ولی با آن بصیرت شما و حضور شما مثل همیشه شکست دیگری به شکست های خود اضافه خواهد کرد.

وی در پایان به ۲۱ تیر ماه سالروز حمله به مسجد گو هر شاد و سالروز تخریب حرم و بارگاه ملکوتی ائمه بقیع اشاره کرد

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید