• کد خبر: 1996
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 27 می 2016

امام جمعه اسفدن:

مجلس ما نباید از آمریکا هراس داشته باشد

 

حجت الاسلام عبدالهی گفت:مردم مجلسی می خواهند که به قانون اساسی متعهد باشند و مرعوب آمریکا نباشد.

به گزارش اسفدن خبر حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه هاي عبادي سياسي نماز جمعه اين هفته پس از سفارش خود و نمازگزاران به تقوی الهی به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) و کاربرد واژه جدید جهاد کبیر از سوی ایشان اشاره کرد و گفت: عدم اطاعت در مقابل فشارهای اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی دشمن یک جهاد است که به نام جهاد کبیر در قرآن مطرح شده است.

وی با بیان اینکه جوانان ایران خرمشهر های مهمی در پیش رو دارند که باید آنها را آزاد کرد افزود: فتح خرمشهر بوسیله وحدت و با اتکاء به نیروهای داخلی و توکل به خدا اتفاق افتاده و این جوانان باید فردای این مملکت را بسازند و میدان های دیگری را فتح کنند مثل میدان های فرهنگی و اقتصادی که مورد تحریم و هجوم دشمنان قرار گرفته است.

خطیب جمعه اسفدن  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با آغاز به کار دوره جدید مجلس خبرگان رهبری گفت: مواضع اصولی امام راحل باید شاکله مجلس باشد.

عبدالهی افزود:مجلس باید انقلابی بماند و انقلابی فکر کند و انقلابی عمل کند.

امام جمعه اسفدن به انتخاب آیت الله احمد جنتی به عنوان رییس مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: با این انتخاب مشت محکمی به دهان استکبار جهانی آمریکا و انگلیس و دشمنان انقلاب و رهبری زدند ونشان دادند که گوششان تمام عیار به فرامین رهبری است نه انگلیس و بد خواهان که می گفتتند به این علما رای ندهید.

وی اظهار کرد: ما این انتخاب انقلابی خبرگان را تحسین می کنیم و امیداورایم مجلس شورای اسلامی هم به خواسته های مردم در انتخاب خود توجه داشته باشند

عبدالهی با اظهار امیدواری به اینکه مجلس شورای اسلامی باید به خواسته های مردم در انتخاب خود توجه داشته باشد گفت: مردم مجلسی می خواهند که به قانون اساس متعهد باشد و مرعوب آمریکا نباشد ، مجلسی که درد مردم را بشناسد و در صدد علاج آن دردها بر آید و در یک جمله برای خدا و خدمت به خلق را سر لوحه اعمال خود قرار دهد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید