• کد خبر: 3214
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 7 آوریل 2017

امام جمعه اسفدن:

مسئولین شهرستان صداقت در گفتار وعمل خویش داشته باشند/ فتح الفتوح انقلاب اسلامی تربیت جوانان توانمند و مومن است

امام جمعه اسفدن با اشاره به برخی از مشکلات مردم شهر اسفدن اظهار داشت : مسئولین شهرستان صداقت در گفتار و عمل خویش داشته باشند چرا قول هایی  که می دهند عمل نمی کنند .

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته ضمن تشکر از ثبت نام کنندگان پنجمین دوره شورای اسلامی و اعلام آمادگی جهت کاندیداتوری  به سه شنبه ۲۲ فروردین ماه  فرخنده میلاد حضرت امیر المومنین  و ایام البیض و اعتکاف اشاره کرد وگفت:پدیده اعتکاف یکی از رویش های انقلاب می باشدودر اوایل انقلاب این برنامه ها در مساجد ما نبود وامروز در ایام اعتکاف بیشترین  جمعیت را مساجد دانشگاه دارد که این نشان دهنده گرایش جامعه به دین و ارزشهای اسلام و انقلاب است .
خطیب جمعه اسفدن در ادامه  به سالروز قطع رابطه سیاسی با آمریکا در سال ۱۳۵۹ بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا  اشاره کرد و گفت:قطع رابطه با آمریکا  موجب بقای انقلاب و نعمتی برای انقلاب ما بود.
وی گفت: در رابطه با علت دشمنی آمریکا با ایران باید گفت در تاریخ منافع ملت ایران یا در دست استعمار انگلیس و یا پس از آن در دست آمریکا بوده است.
حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه رابطه سیاسی ما با آمریکا برای ما مضر است تصریح کرد: آمریکا رابطه را برای خدمت به ما نمی خواهد بلکه برای نفوذ در کشور و تهی کردن انقلاب از آرمانهایش می خواهد .
وی گفت: در مسئله مذاکرات هسته ای مشخص شد که انرژی هسته ای بهانه است و آنهابه دنبال براندازی انقلاب و تسلط پیدا کردن بر کشورهستند که با مذاکره  ،دشمنی آمریکا بر همه روشن شد که هر چه کوتاه بیاییم آنها جلوتر می آیند پس باید در مقابل آنها محکم ایستاد.

امام جمعه اسفدن  در بخشی دیگر از سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری در حرم رضوی اشاره کرد و گفت: انتخابات و تحقق شعار امسال  دو موضوع مهمی است که امسال پیش رو داریم که انتخابات نیاز به حضور حماسی مردم دارد و و تحقق شعار سال یعنی اشتغال و تولید تا اقتصاد مردم رونق بگیرد .
وی کوشش در تولید و قناعت در مصرف و مصرف تولید داخلی  را دو عنصر تاثیر گذار در رفاه اقتصادی مردم دانست و اظهار داشت: بیکاری جوانان  مستعد و تحصیلکرده  یک مصیبت است ؛مسئولان به جوانان توانمند اعتماد ،توجه و میدان  کار و فعالیت بدهند که جوانان  می توانند مشکلات کشور را حل و قفل های بسته را باز کنند.
حجت الاسلام عبدالهی  با بیان اینکه ۱۰میلیون جوان دانشگاهی و ۳۳ میلیون جوان آماده بکار داریم که یک سرمایه عظیم می باشد گفت: مسئولان باید بدانند که فتح الفتوح انقلاب اسلامی تربیت جوانان توانمند و مومن است که خدمت به کشورشان را وظیفه خود می دانند
وی گفت: جوانانی که میتوانند غنی سازی را به ۲۰درصد برسانند و سلاح های پیشرفته تولید و هواپیمای بدون سرنشین بسازند قطعا می شود با میدان دادن به جوانان  در خودرو سازی هم پیشرفت کنند .
امام جمعه اسفدن گفت: چرا فقط سنگ جوانان  و بانوان را به سینه می زنیم  ولی کار را به افرادی می دهیم که توان خدمت ندارند و یا نسبت به آنان (توهین وزیر راه و شهر سازی  به خبرنگار زن  ) توهین می کنیم .
وی گفت : اگر جوانان را در نیابیم استکبار آنها را با فساد، شبهه افکنی و با وعده و وعید از ما خواهد گرفت .
حجت الاسلام عبدالهی در پایان  به برخی از مشکلات مردم  اسفدن اشاره نمود و اظهار داشت : مسئولین شهرستان صداقت در گفتار و عمل خویش داشته باشند چرا قول هایی  که می دهند عمل نمی کنند .

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید