• کد خبر: 1329
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 12 فوریه 2016

امام جمعه اسفدن:

ملت ایران با رفع تحریم ها سر سازش با مستکبران عالم را نخواهند داشت/ حضوردرراهپیمایی۲۲بهمن پاسخ به یاوه گویی های آمریکا

حجت الاسلام عبدالهی پاسخ به یاوه گویی های آمریکا از پیام های حضور مردم درراهپیمایی۲۲بهمن عنوان کرد و گفت:ملت ایران با رفع تحریم ها سر سازش با مستکبران عالم را نخواهد داشت.

4444444444

به گزارش اسفدن خبر  ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن  در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تشکر ازدست اندرکاران برنامه های ایام الله دهه فجروقدردانی از حضور مردم شهر اسفدن درراهپیمایی ۲۲بهمن گفت:از شما مردم فهیم ، غیور و با شعور ایران به ویژه شما مردم اسفدن که حماسه سیاسی دیگری آفریدید تشکر میکنم و به فرموده  حضرت امام (ره) مردم ما بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله و امیرالمومنین بودند چرا که درآن زمان رسول خدا را می دیدند و از فرمانش سرپیچی می کردند، اما ملت با شعور و اشتیاق  ایران ندای رهبرشان را لبیک گفتند و حماسه آفریدند.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اظهار کرد :این حضور یک پیام برای مسئولین داشت و ان اینکه اگر فردای قیامت در دادگاه عدل الهی امام و شهداء ما را مورد خطاب قرار دهند که ای مردم و ای مسئولین برای مردم و انقلاب چه کرده اید ؟ باید جواب داشته باشیم و قدر این ملت را که همیشه درتمامی  صحنه ها حضور دارند را بدانیم .

خطیب جمعه اسفدن بیان داشت: اگر شب وروز برای این مردم شریف کار کنیم کم است و نکند در حال حاضر بخاطر انتخابات از معیشت و زندگی مردم غافل شویم که اگر چنین شود مورد غضب خداوند قرار خواهیم گرفت.

وی خطاب به مسئولین گفت: به فرموده رهبری که بارها متذکر شده اند راه حل اصلی مشکلات، مدیریت صحیح کشور ، اتکاء به داخل و مقاوم سازی اقتصاد کشور است ومسئولین بایدبه مشکلات معیشتی و بیکاری و معضلات اقتصادی مردم هم توجه داشته باشید.

امام جمعه اسفدن دومین پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را خطاب به جبهه استکباری عنوان کرد و افزود :تقابل حق و باطل همیشه هست و ما انقلاب و آرمانهای خود را با مشتی دلار معاوضه نمی کنیم .

وی تصریح کرد: ما همان ملت انقلابی هستیم که اول انقلاب لانه جاسوسی آمریکا را  تسخیرکردیم و الان هم ابهت دشمن را در مکانی و با روشی دیگر می شکنیم .

حجت الاسلام عبدالهی پاسخ به یاوه گویی های آمریکا از دیگر پیام های حضور مردم در این راهپیمایی عنوان کرد و گفت:ملت ایران با رفع تحریم ها سر سازش با مستکبران عالم را نخواهد داشت.

وی گفت :دشمنان داخلی و خارجی بدانند اگر کسی به درخت تنومند انقلاب بدنگاه کند و یا میوه انقلاب ما که ثمره خون هزاران شهید است دست درازی کند مردم آن دستها را قطع خواهند کرد.

وی اظهار کرد :این حضور مردم گزینه های روی میز ما ست و دشمن در پی ترساندن ما نباشد که ما فولاد آب دیده هستیم.

وی با بیان اینکه حواس ملت در مقابل دشمن به یاری خداوند جمع بوده و هست افزود : حرکت عظیم ملت ،تا کنون  توطئه های این دشمنان غدار و حیله گر را ناکام گذاشته و بعداز این هم ناکام خواهد گذاشت .

امام جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود به ۲۵ بهمن ماه سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار اشاره کرد وگفت:شخصیت والای دخت امامت حضرت زینب الگوی شایسته ای برای زنان و مردان حقیقت جوی عالم است .

وی گفت : اگر زنان جامعه چنین شخصیت کاملی را الگوی خود قرار دهند آن جامعه از نظر ارزشهای معنوی و اخلاقی مشکلی نخواهد داشت.

در ادامه وی  به صدور حکم تاریخی امام (ره) مبنی برارتداد و اعدام سلمان رشدی نویسنده خائن کتاب آیات شیطانی اشاره کرد و گفت مسئله کتاب آیات شیطانی تلاش نفوذ فرهنگی دشمن است و کاری حساب شده برای ریشه کن کردن دین مبین اسلام بود.

در پایان وی با  اشاره ای به انتخابات پیش رو گفت: یک نماینده بایدپای بند به ارزشهای اسلامی ،صداقت در گفتار ،درد آشنا ،عدالت محور و نماینده همه مردم نه افراد و گروه خاص باشد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید