• کد خبر: 1922
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 6 می 2016

امام جمعه اسفدن:

موثربودن بسیج سازندگی دراقتصاد مقاومتی

حجت الاسلام عبدالهی گفت:بسیج سازندگی می تواند کمک بسیارزیادی به چرخه اقتصاد کشور داشته باشد

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی خطیب جمعه شهر اسفدن ظهر امروز با بیان اینکه بسیج یک مجموعه عظیم و آماده بکار است اظهار داشت: بسیج دارای یک ظرفیت مردمی در راستای کارهای اقتصاد مقاومتی خوب است که دولت میتواند از این ظرفیت استفاده کنند.
وی با بیان اینکه پاسداری یک فرهنگ است تصریح کرد: پاسداری یک فرهنگ عزت وافتخاراست و پاسداری از دین وانقلاب امروزه در سپاه مجسم است.
امام جمعه شهراسفدن تصریح کرد: معرفت آگاهانه و جامع به انقلاب ،تربیت انسانهای نگهدارنده انقلاب ،شناخت تهدیدها از جمله وظایف پاسداران است.
وی با اشاره به اینکه امروزه شاهد عظمت وعزت سپاه پاسداران هستیم  افزود : امروزه دشمن از صلابت و هیبت فرزندان شما مردم در سپاه وحشت دارد،اینان فداکاری این دریادلان را دیده اند وهنوز از زخم شمشیر این عزیزان بدنهایشان التیام نیافته است.
امام جمعه اسفدن با بیان اینکه ایران دنیایی از عظمت واقتدار در سایه ولایت و حکومت الله است  اظهار داشت : باید درمقابل زیاده خواهی های استکبار بایستیم وبه کشورهای های بیگانه ازجمله آمریکا ،انگلیس و رژیم صهیونیستی و هم پیمانانشان اجازه دخالت ندهیم.
وی با اشاره روز بسیج سازندگی گفت: بسیج سازندگی سپاه میتواند باحمایت های مردمی  شعاررهبر فرزانه انقلاب را محقق کند و امیدوارایم همانگونه که مردم دلاوریهای سپاه را دردوران دفاع مقدس درک کردند امروز هم با حمایت از برنامه های بسیج سازندگی گام های موثری بردارندچرا که بسیج سازندگی می تواند کمک بسیارزیادی به چرخه اقتصاد کشور داشته باشد وچرخ های تولید کشور درجهت عمل و پیشرفت اقتصاد این کشور به گردش درخواهد آمد

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید