• کد خبر: 3217
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 21 آوریل 2017

امام جمعه اسفدن:

نامزدهای انتخاباتی وحدت ملت را برای چند رای خدشه دار نکنند/از وعده های دروغین وفریبنده به مردم بپرهیزید

امام جمعه اسفدن گفت: نامزدهای انتخاباتی بجای اینکه به تخریب یکدیگر بپردازند  برنامه های انتخاباتی  خود را معرفی کنند و وحدت ملت را برای چند رای خدشه دار نکنند.

به گزارش اسفدن خبر ؛حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن درخطبه های این هفته نمازجمعه  ضمن تشکر از حضور پر شور  شرکت کنندگان در نماز جمعه به شنبه ۲ اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ اشاره کرد و بیان داشت: این نهاد مقدس تاکنون خدمات و بر کات زیادی برای انقلاب اسلامی داشته و در سنگرهایی غیر نظامی که در هشت سال دفاع مقدس داشت  در سنگرهای علمی ،فرهنگی و سازندگی هم نقش خوبی داشته است.
وی گفت : سپاه  پاسداران یکی از ارکان مدافع نظام اسلامی و ولایت فقیه هست که تا کنون باعث افتخار ایران و خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود .
امام جمعه اسفدن  با بیان اینکه امروزه سپاه در محرومیت زدایی ، سازندگی و در بحرانهای لاینحل به کمک مردم می شتابد و با مدیریت جهادی و بی منت خدمت ارائه می کند اظهار داشت: مهمترین خدمت سپاه و بسیج ،حمایت از ارزشهای انقلاب ، ولایت فقیه ، محرومان و ارزشهای دین است.
حجت الاسلام عبدالهی در ادامه به سالروز اعلام انقلاب فرهنگی در سال ۵۹ اشاره نمود وگفت:کار فرهنگی یعنی اینکه  ذهن ها را با فرهنگ انقلاب  و اسلام آشنا کنیم .
وی با اشاره به اینکه بعضی ها کار فرهنگی را با کنسرت و اردوهای مختلط و حرکات موزون اشتباه گرفته اند که برخلاف کار فرهنگی کار ضد فرهنگی انجام میدهند تصریح کرد: کار فرهنگی باید اصل باشد نه فوق برنامه و جامعه باید مصون سازی فرهنگی شود.
خطیب جمعه اسفدن گفت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود و باید امور فرهنگی را مدیریت کرد نه اینکه رها کنیم که اگر این چنین کنیم دشمن برنامه فرهنگی مار را مدیریت خواهد کرد.
حجت الاسلام عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود به ۵ اردیبهشت ماه مصادف با شکست نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس بر اثر طوفان شن در سال ۵۹  اشاره نمود و افزود:این شکست زمانی رخ داد که آمریکا در صدد بر آمد بود که شکست تسخیر لانه جاسوسی و شکست نوکرش را جبران کند که مفتضح تر از گذشته صحرای طبس را ترک کرد و امیدش از این طریق نا امید شد .
وی گفت : آمریکا در تمام سال ها گزینه نظامی را مطرح نمودیک روز بیشتر و یک روز کمتروحال باید گفت: چرا از واقعه طبس درس عبرت نمی گیرند.
امام جمعه اسفدن در پایان به نکاتی در مورد انتخابات پیش رو  اشاره کرد و افزود : اخلاق مداری یکی از آن الزاماتی  است که  نامزدهای انتخاباتی  باید رعایت کنند و اینکه آمارهای غلط ندهند واقعیت را برای مردم بیان کنند.
وی با بیان اینکه وعده های دروغین و فریبنده که احتمال تحقق آن وجود ندارد  به مردم ندهند  اظهار داشت : نامزدهای انتخاباتی  به گونه ای صحبت نکنند که دشمن  را به طمع بیندازد و ایجاد رعب و وحشت در فضای کشور ایجادکنند.
حجت الاسلام عبدالهی تاکید کرد: نامزدها بجای اینکه به تخریب یکدیگر بپردازند  برنامه های انتخاباتی  خود را معرفی کنند و وحدت ملت را برای چند رای خدشه دار نکنند.
وی گفت: نامزدها (چه تایید شده ها و نشده ها )پای بند قانون باشند  و به نظر دستگاه های قانونی احترام بگذارند و از تضعیف نهادهای مسئول و زیر سوال بردن آنها دست بردارند و همه باید تشخیص شورای نگهبان را که قانون و میزان است بپذیریم.
خطیب جمعه اسفدن در پایان با اظهار امیدواری به یک انتخابات گسترده ،با نشاط و سالم همراه با امنیت  افزود: بگذارند مردم مسئولی انتخاب کنند که رضای خدا در او باشد و بتواند حق مردم را از ظالمین بگیرد و با مفاسد اقتصادی و اشرافیگری مبارزه و تولید را سر وسامان و برای خیل بیکاران ،کار ایجاد کند

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید