• کد خبر: 2240
  • گروه خبری : اخبار استان
  • تاریخ انتشار : 27 جولای 2016

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبرداد پیگیری جاده های مرگ استان از معاون پارلمانی وزیر راه/ متاسفانه وعده راه ها برای خراسان جنوبی عملی نشد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر جاده های مرگ استان از معاون پارلمانی وزیر راه شده ام که امیدوارم به این خواسته مردم پاسخ دهند.

به گزارش اسفدن خبر به نقل از خاورستان سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: مطالبات مردم خراسان جنوبی نسبت به راه ها و جاده های مرگ خواسته ی به حقی است چراکه این روزها این جاده ها جان افراد زیادی را می گیرد.

وی افزود: در حال حاضر پویش مردمی اعتراض به جاده های مرگ تشکیل شده است که در این زمینه رایزنی هایی با وزارت راه صورت گرفته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پویش مردمی می تواند به چانه زنی مسوولان در خصوص راه ها کمک کند، تصریح کرد: در این خصوص از معاون پارلمانی وزیرراه در خواست داشتم تا جلساتی بگذارند و پیگیری کنند که امیدواریم در این زمینه پیگیری هایی صورت بگیرد.

حجت الاسلام عبادی افزود: وعده‌هایی نسبت به اینکه چقدر بزرگراه در استان ما احداث شود داده شده اما این وعده‌ها و حتی مصوبات سفر رئیس جمهور درباره راهها عملی نشده است.

وی با بیان اینکه جفای دولت در حق مردم به ضرر دولت تمام می‌شود، اضافه کرد: جلسه و وعده، این ها دردی از مردم دوا نمی کند و باید مسوولان در این زمینه فکری کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت کم کار شده و برخی وزراء به روزمرگی افتاده اند و بی‌حالی به مدیران استانی و شهرستان ها هم سرایت کرده است.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید