• کد خبر: 2025
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 17 ژوئن 2016

امام جمعه اسفدن:

پاسخ روشن رهبری به تهدیدات آمریکا/ازمنافع ملت ایران در برابر بدعهدی استکبار دفاع شود

امام جمعه اسفدن گفت:از هیات نظارت بر برجام توقع داریم از منافع ملت در مقابل بد عهدی های استکبار به سرکردگی آمریکا دفاع کند .

به گزارش اسفدن خبر ،حجت‌الاسلام عبدالهی  امام‌جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بادعوت مردم به تقوای الهی وآرزوی قبولی طاعات وعبادات مردم در ماه رمضان گفت:دشمنان نظام اسلامی از هر طریقی در تلاش هستند تا به اسلام ضربه بزنند .
وی افزود: این دشمنان به دنبال از بین بردن توانمندی های جمهوری اسلامی ایران هستند واگر نتوانند آن را ازبین ببرند قطعا ازرشد آن جلوگیری خواهندکردومسئولین باید هوشیار باشند.
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه  ایمان یکی از توانمندیهای جمهوری اسلامی گفت:دشمن از همه امکانات خود بویژه در فضای مجازی استفاده می کند تا ایمان نسل جوان ما را متزلزل کند
وی  پیشرفت علمی را یکی دیگر از توانمندیهای جمهوری اسلامی دانست و گفت: طرف مقابل برای متوقف کردن آن حتی به ترور دانشمندان ما متوسل شده است.
حجت الاسلام عبدالهی سومین توانمندی جمهوری اسلامی را جمعیت جوان کشور دانست تصریح کرد:جمعیت جوان کشور یک نعمت بزرگی است بطوری که مقام معظم رهبری فرمودند ؛از جوانان معتقد و انقلابی باید حمایت کرد و از آنها دفاع می کم و ارادت دارم.
امام جمعه اسفدن درادامه با اشاره به موضوع برجام بابیان اینکه تمام نگاه ها به برجام معطوف شده بود و از برنامه های داخل غفلت کردند گفت: در موضوع برجام بعضی توهمی ایجاد کرده بودند که اگر برجام به امضاء برسد نان ما سکه و اگر امضاء نشود نانشان آجر خواهد شددر صورتی که با گذشت چند ماه از برجام هنوز بسیاری از محسنات آن تامین نشده است.
عبدالهی خطاب به کسانی که  مدعی هستند تحریم ها برداشته شده است گفت: آنهایی که موضوع آب خوردن مردم را به موضوعات هسته ای وبرجام گره می زنند بگویند که بعد از چندین ماه چه برسر سفره مردم آمده است ویا چه گره هایی از مشکلات مردم حل شده است.
خطیب جمعه اسفدن  با اشاره به اینکه برخی تصور می کنند  می توانیم با آمریکا کنار بیاییم  عنوان کرد: مگر اینکه ما از اصول  و آرمان های  انقلابی خود دست برداریم که این آرزو را هم دشمن به گور خواهد برد.
حجت اسلام عبدالهی اظهار داشت : رهبر انقلاب  به تهدیدات آمریکایی ها پاسخی روشن دادند،  ایشان تاکید کردند که ما برجام را نقض نمی کنیم اما اگر طرف مقابل نقض کند کما اینکه نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا دارند تهدید می کنند که برجام را پاره می کنیم، اگر آنها برجام را پاره کنند ما آن را آتش می زنیم.
وی با بیان اینکه ما به تمامی تعهدات خود حتی فراتر عمل کردیم گفت:تا کنون بعد از چندین ماه چیزی از برجام نصیب ملت ایران نشده است و سرمایه های بلوکه شده ایران در کشور های مختلف به ایران بر نگشته است
عبدالهی با درخواست از هیات نظارت بر اجرای برجام گفت : ما از هیات نظارت بر برجام توقع د اریم از منافع ملت در مقابل بد عهدی های استکبار به سرکردگی آمریکا دفاع کند .
خطیب نماز جمعه اسفدن در پایان در سالروز شهادت دکتر چمران، برای ایشان و امام و شهدا طلب غفران کرد

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید