• کد خبر: 1761
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 20 مارس 2016

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی و شهردار اسفدن به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵

به گزارش اسفدن خبر  ،نظری رئیس شورای اسلامی و مهندس خزاعی شهردار اسفدن  در پیامی فرارسیدن سال جدید را به مردم شریف  و همیشه در صحنه اسفدن تبریک گفتند متن پیام  ها به شرح ذیل می باشد :
ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

بهار، رستاخیز طبیعت و جلوه ای از جمال ربوبی است که ما را به تاملی دوباره در خویشتن فرا می خواند . بهار یادآور روزی نو، تجدید زندگی و فرصتی مغتنم برای اندیشیدن به دگرگونی طبیعت است. خداوند سبحان را شاکریم که در سال مزین به همدلی و همزبانی و در سایه الطاف و عنایات خاص او سالی پربار وثمربخش را پشت سر گذاشتیم و همگی دست در دست هم و در کنار یکدیگر موجبات رشد و توسعه شهر زیبایمان را بیش از پیش فراهم نمودیم. تلاش بی وقفه ی کارکنان شهرداری بویژه شهردار محترم جناب آقای مهندس خزاعی و همراهی و همت ماندگار شما همشهریان فرهیخته، برگ زرین دیگری در عرصه ی خدمتگزاری شایسته به شما بزرگواران رقم زد. لذا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه مسئولین و همکاران گرامی صمیمانه‌ترین تبریک ها و شادباش‌ها را به مناسبت نوروز و سال نو به پیشگاه شما همشهریان معزز تقدیم می نماییم.

علی نظری – رئیس شورای اسلامی شهر اسفدن


 
حمد وسپاس احد بی همتارا که بالطف بی کران خود فرصت خدمتگزاری مردم فهیم و ولایتمدارشهر اسفدن برایم فراهم ساخت تا با مشارکت و همت ولایشان گام های موثری در جهت آبادانی و پیشرفت شهر اسفدن برداریم .پوشیده نیست که امروزه شهرداریها دیگر بلدیه ی دیروز نیستند بلکه مهمترین عنصراداره ی شهرها گشته اند و شهر های توسعه یافته مشارکت مردمی در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های کلان شهری را برای خود غنیمتی بی بدیل می دانند.شهرداری اسفدن با وجود نیروهای دلسوز و سختکوش ،امکانات و تجهیزات و ماشین آلات کم و نبود درآمدی پایدار می کوشد تا شهری آراسته را برای ساکنین خود به ارمغان آورد چراکه باداشتن آرمانی بلند وکوشش مداوم برای رسیدن به آن معجزاتی به وقوع می پیوندد و بعید نیست که بتوان در فرصت های کوتاه هم کار های شگرفی انجام داد و در این راه توشه ام دست نیازی است که به آستان پروردگار دراز مینمایم چرا که هر چه داریم از کرم اوست و هر چه ما می گوییم هیاهویی بیش نیست ودراین مجال سپاس خودرا به پیشگاه همکاران بی ادعایم تقدیم می نمایم . که در کمال صفا و صمیمیت این جانب را در جمع خود پذیرفتند و در راهی که در پیش روی دارم یاری ام نمودند وارج می نهم همدلی وهم زبانی همکاران شورای اسلامی شهر را که در تنگنا ها یاورم بودند و با راهنمایی خود مارا درمسیر تعالی و با لندگی قرار دادند . باشد که همه ی ما زیر پرچم استقلال ایران زمین ودر پرتو عنایت ولی موعود (عج) وسایه ی مقام عظمای ولایت در کنار مردم شهید پرور اسفدن برای ساخت ایرانی آباد بکوشیم .
حامد خزاعی-شهردار اسفدن

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید