گوچی: جهانبخش ستاره فوتبال ایران است

ورزش > فوتبال ملی – ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین هلند در مصاحبه‌ای اعلام کرد که انتخاب لیگ هلند توسط علیرضا جهانبخش برای او نجات‌بخش بود.

به گزارش اسفدن خبر روزنامه تلگراف مصاحبه ای با رضا قوچان‌نژاد درباره دیدار امشب هیرنوین و آلکمار و تقابل او با علیرضا جهانبخش کرده است. گوچی با اشاره به تاثیر فوتبال هلند روی پیشرفت خود و علیرضا جهانبخش گفت: انتخاب لیگ فوتبال هلند برای جهانبخش نجات‌بخش بود و حتی منافع مالی خوبی هم برای او داشت. جهانبخش همچنان به عنوان یک ستاره در فوتبال ایران محسوب می‌شود. آمدن او به لیگ هلند یک انتخاب کلیدی بود که تجارب بین‌المللی‌اش را توسعه و افزایش داد.
او در ادامه صحبت‌هایش درباره جهانبخش گفت: او الان همانند دوره‌ای که در تیم نایمخن بود، نیست. بلکه رو به جلوتر حرکت کرده است. گاهی اوقات با هم تماس داریم و برای اردوی تیم ملی ایران به صورت مشترک سفر می‌کنیم، البته هر کدام از ما برنامه‌های خاص خودمان را داریم. جهانبخش اگر چیزی نیاز داشته باشد، می‌تواند با من تماس بگیرد و خودش هم این مسئله را می‌داند.
تیم‌های آلکمار و هیرنوین امشب (چهارشنبه) در چارچوب جام حذفی هلند به مصاف هم می‌روند. تقابل تیم‌های قوچان‌نژاد و جهانبخش در اردویژه هلند با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافته بود

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید