• کد خبر: 3093
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 10 فوریه 2017

۲۲ بهمن نماد وحدت و روز پیروزی اسلام بر کفر است

بخشدار مرکزی گفت:: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی ۲۲ بهمن ماه نمادی برای وحدت ،بکپارچگی و انسجام  و روز پیروزی  اسلام بر کفر  است که با هدایت  و راهنمایی های امام راحل در سال ۵۷ به سرانجام رسید و در تاریخ ایران ثبت شد

به گزارش اسفدن خبر :مهندس بیکی بخشدار مرکزی شهرستان قاین در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه اسفدن ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تسلیت سالروز  شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به حضور حماسی  مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اشاره کرد و بیان داشت:  امروز هم همه شما ثابت کردید  که در صحنه هستید و از آرمان های امام راحل (ره) و اهداف انقلاب اسلامی   عقب نشینی نخواهید کرد و در صحنه خواهید ماند.
وی گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی ۲۲ بهمن ماه نمادی برای وحدت ،بکپارچگی و انسجام  و روز پیروزی  اسلام بر کفر  است که با هدایت  و راهنمایی های امام راحل در سال ۵۷ به سرانجام رسید و در تاریخ ایران ثبت شد.
بخشدار مرکزی شهرستان قاین با بیان اینکه  امروز نظام جمهوری اسلامی در آستانه ۴۰سالگی در اوج اقتدار ،ایستادگی و امنیت در منطقه هست بیان داشت:نظام جمهوری اسلامی  امروزه الگویی برای کشورهایی است که می خواهند استقلال را به اتکای نیروهای درونی خودشان به وجود آورند که نظام ما  در آستانه ۴۰ سالگی  به این بلوغ رسیده است .
وی گفت : حرکت در مسیر وحدت ،یکپارچگی  و عقلانیت نیازی  است که ما باید در ادامه این مسیر داشته باشیم تا شکوفایی ،بالندگی ،پیشرفت ،توسعه و امیدواری را برای مردم و این نظام به ارمغان آوریم .
بیکی با بیان اینکه هر ساله حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن  نسبت به سال های گذشته  پر رنگ تر و شکوهمند تر برگزار می شود عنوان کرد:  با  روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا و یاوه گویی هایش   ۲۲ بهمن امسال هم متفاوت تر از هر سال برگزار شد .
وی گفت: انقلاب اسلامی پس از  پیروزی خودش در سال ۵۷ همواره مورد توطئه های کشورهای غربی به ویژه آمریکا و انگلیس از قبیل تحمیل جنگ ۸ ساله ،نفوذ و مسائل فرهنگی و اخلاقی  مواجه بوده است  که با وجود رهبری توانمند ،مدبر ،اگاه و مقتدر باعث شده که  تمامی نقشه هایشان نقش بر آب شود .
بخشدار مرکزی شهرستان قاین وجود مردمی انقلابی  و پایه های اعتقادی به اسلام را از دیگرعوامل ایستادگی انقلاب در برابر توطئه ها ،تحریم ها و بد عهدی ها ی استکبار  دانست   و اظهار داشت: از انقلاب اسلامی ایران می توان  مردمی ترین انقلاب تاریخ معاصر یاد کرد  که بر پایه اعتقاد به توحید ،حضور مردم در صحنه و رهبری امام راحل به سرانجام رسید و آرمان ها و اهدافی که برای این انقلاب تعیین کردند روز به روز به تحقق و به توسعه آن افزوده می شود.
وی گفت: امروزه به پشنوانه این انقلاب پیشرفت هایی از قبیل فناوری هسته ای ،پزشکی و  تجهیزات و تسلیحات نظامی در این ۳۸ سال به وقوع پیوسته که بر هیچ کس پوشیده نیست .
بیگی گفت: اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی باعث شده است که هیچ کشوری به خودش اجازه  ندهد که مستقیما با ایران  وارد جنگ یا هر موضوع دیگری شود و در مقابل اقتدار و عظمت این ملت قد علم کنند.
بخشدار مرکزی شهرستان قاین در پایان گزارشی از پروژه های دهه فجر  ارائه نمود و گفت : در دهه فجر امسال ۱۹۲  پروژه افتتاحیه و کلنک زنی داشته ایم  که از این میزان  حدود ۱۵۰ طرح روستایی و بیش از  ۴۰طرح شهری بوده است
وی گفت: امروزدولت با وجود منابع و شرایطی که در کشور وجود دارد نگاه ویژه به مناطق کم برخوردار و توسعه نیافته دارد که امسال به لحاظ رقم و تعداد شهرستان قاین به مدد تلاش همه مدیران  بیشترین پروژه  را در استان به خودش اختصاص داده است

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید