امام جمعه اسفدن:

آمریکا به دنبال تضعیف بنیه نظامی ایران است /کلید رونق اقتصادی کشور ،تولیدات داخلی وصادرات غیرنفتی است

امام جمعه اسفدن گفت: کلید رونق اقتصادی کشور مسئله تولیدداخلی و صادرات غیر نفتی می باشد دولت موانع صادرات را برطرف کند تا چرخ کارخانه های تعطیل شده و یا نیمه تعطیل بچرخد.

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه  ضمن تشکر از حضور  نمازگزاران به ۲۹ مهر ماه روز صادرات اشاره کرد و گفت: اولویت امروز ملت ایران مسئله اقتصاد است و دشمن هم از طریق همین اقتصاد  فشار می آورد.

وی افزود : اگر می خواهیم عزت ملی و امنیت ملی  پیشرفت همه جانبه داشته باشد باید کاری کنیم که اقتصاد قوی و متکی به داخل داشته باشیم .

امام جمعه اسفدن با بیان اینکه کلید رونق اقتصادی کشور مسئله تولید و صادرات غیر نفتی می باشد بیان د اشت: دولت موانع صادرات را برطرف کند تا چرخ کارخانه های تعطیل شده و یا نیمه تعطیل بچرخد.

حجت الاسلام عبدالهی  در ادامه  به دوشنبه اول آبان ماه سالروز شهادت آیت الله آقا مصطفی خمینی اشاره کردوگفت: این شهید بزرگوار سیاستمداری آگاه و فقیهی جامع بودند و در دوران مبارزات یکی از استوانه های انقلاب به شمار می رفت تا جایی که از ایشان به عنوان امید آینده اسلام نام می بردند.

وی گفت: شهادت این عالم مجاهد فرصتی برای شتاب نهضت امام (ره) بود که امام فرمودند مرگ آقا مصطفی از الطاف خفیه الهی بود.

خطیب جمعه اسفدن در بخشی دیگری از سخنان خود  به ۴ آبان ماه سالروز اعتراض و افشاگری امام خمینی (ره) علیه پذیرش قانون کاپیتولاسیون اشاره کرد و تصریح کرد: تحمیل کاپیتولاسیون بر ملت مظلوم ما بوسیله شاه از بزرگترین جنایات آمریکا بود که با مخالفت روحانیون و ملت متدین مواجه گشت  که امام فرمودند همه گرفتاری های ما از آمریکاست ما آنقدر که از آمریکا صدمه دیده ایم از هیچ کسی ندیده ایم.

حجت الاسلام عبدالهی همچنین به دیدار  هفته گذشته مقام معظم رهبری با نخبگان اشاره کرد و بیان داشت: شما جوانان حقیقتا یک لطف الهی  و نعمت الهی هستید  انسان ،این جوانان را می بیند امیدوار می شود به اینکه آینده آنچنان که  امید و آرزو داشتیم ان شاءالله محقق خواهد شد و خد را بخاطر این نعمت شکر می کنم و مراقب خودتان باشید که ترور مغزی و فکری نشوید.

وی خطاب به فعالان سیاسی ،مطبوعاتی ، فرهنگی و مسئولان کشور گفت: یقین داشته باشید که آمریکا از شما مردم تو دهنی خواهد خورد کما اینکه همیشه از جمهوری اسلامی  شکست خورده اند .

امام جمعه اسفدن با بیان اینکه نباید از مکر،حیله و توطئه دشمن غافل شویم اظهار داشت:دشمنان قصد دارند نسخه ایی را برای کشور ما بپیچند که البته نا کام خواهند ماند .

وی گفت : آمریکا برنامه های موشکی ایران را هدف قرار داده و به دنبال تضعیف بنیه نظامی ایران است  تا همان بلایی که به سر لیبی آوردند بر سر ایران هم بیاورند .

حجت الاسلام عبدالهی  با اشاره به اینکه آمریکا از این دبه در آوردن ها می خواهد ایران را برای موضوعاتی که منجر به شکست آنها در منطقه شده است به میز مذاکره بکشاند افزود: آمریکای جهان خوار باید بداند که ملت عزیز ایران تا نابودی کامل منافع  آمریکا و اهداف او در منطقه به مبارزه خدایی خود ادامه و دستان او را در منطقه بحول قوه الهی قطع خواهد کرد.

 امام جمعه اسفدن در پایان  ضمن تبریک و تشکر از شورای اسلامی شهر بخاطر انتخاب شهردار از  نیروی بومی و با تجربه  افزود: از شهردار جدید می خواهیم که با تمام توان و انرژی و توکل به خداوند برای این مردم خوب و متدین کار کند.

وی با بیان اینکه مردم از شهردار پاکدستی و اخلاق مردمی و صداقت می خواهند گفت:اگر مردم در شما تلاش ، کوشش و دلسوزی ببیند عاشقانه برای پیشرفت شهر خویش کمک خواهند کرد .

حجت الاسلام عبدالهی گفت: بدانید برای این میز و صندلی  هزاران جوان خون خود را نثار کرده اند و شهید شدند و شما هم این امانت را حفظ و قدر آن را در خدمت به مردم ادا کنید و مردم هم با وحدت و همدلی به شهردار جهت پیشرفت شهر کمک کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید