• کد خبر: 2437
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 10 سپتامبر 2016

آنهایی که درصدد تضعیف قدرت نظامی هستند خیانت به ملت می کنند

حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به سخنان برخی از مسئولان که عنوان می کنند امروز روز موشک نیست و سعودی ها برادران ما هستند، گفت:این مسئولان با این گفتار در صدد تعضیف قوای نظامی و انتظامی هستند که این خیانت به این ملت است و این صحبت های ناپخته جزء دلسردی قوای امنیتی و اطلاعاتی و جسور تر شدن بد خواهان نظام چیزی دیگر در بر نخواهد داشت.

 

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبداللهی  در خطبه های نماز جمعه  این هفته ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) اظهار داشت: عید سعید قربان از اعیاد بزرگ مسلمانان؛ که یاد آور اوج بندگی حضرت ابراهیم و حضرت اسماعیل و تسلیم شدن در برابر امر خداوند است.

وی با بیان اینکه حاجیان ایرانی بواسطه بی کفایتی  خائنین حرمین شرفین  و شجره ملعونه  نتوانستند به سفر با عظمت حج مشرف شوند، گفت: یکسال از فاجعه منا می گذرد،فاجعه ای که بی گمان غم انگیز ترین حج تاریخ اسلام را رقم زد  که نباید این واقعه فراموش شود  و تا احقاق حق  باید بیان شود.

امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه باید کمیته حقیقت یاب امت اسلامی تشکیل شود   گفت: باید زوایای پیدا وپنهان این حادثه روشن گردد و مقصرین ان به سزای اعمالشان برسند و باید از امت اسلام و بازماندگان شهداء عذر خواهی کنند.

وی گفت: بعضی خیال می کنند با این جانیان حاجی کش می شود کنار آمد که به  دنبال دست دوستی دراز کردن هستند.

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه در تعامل با  آل سعود همان زبان تهدیدی  که مقام عظمای ولایت بکار بردند تاثیر گذار می باشد تصریح کرد: این قاتلان حرمین شرفین قوه تشخیص خوب و بد را ندارند که از اربابانشان که آمریکا و اسرائیل هستند دستور می گیرند.

وی افزود : مگر حجاج خانه خدا چه گناهی  داشتند که آنگونه مظلومانه با لب تشنه به شهادت رسیدند

خطیب جمعه اسفدن اظهار داشت : اینها با صهیونیست ها  و منافقین  دست دوستی می دهند و در یمن ، بحرین ، عراق و سوریه زنان و کودکان را بخاک خون می کشند و از طریق منافقین تامین مالی می کنند تا امنیت این کشور ها را به هم بریزند.

حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به سخنان برخی از مسئولان که عنوان می کنند امروز روز موشک نیست  و سعودی ها برادران ما هستند،  گفت:این مسئولان  با این گفتار در صدد تعضیف قوای نظامی و انتظامی هستند که این خیانت به این ملت است و این صحبت های ناپخته جزء دلسردی قوای امنیتی و اطلاعاتی  و جسور تر شدن بد خواهان نظام چیزی دیگر در بر نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: اگر امروز روز موشک  نیست  و روز اقتصاد می باشد چرا استکبار اینقدر هزینه می کنند  مگر آنها از چه می ترسند چرا سلاح هسته ای و بمب اتمی دارند.

امام جمعه اسفدن  درپایان ضمن محکوم کردن اعمال ظالمانه ال خلیفه  بیان داشت :ما نمازگزاران علاوه بر راهپیمایی بعد از نماز جمعه نیز خواهان متوقف کردن این اقدامات از سوی سازمان های بین الملی هستیم.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید