• کد خبر: 4545
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 22 آگوست 2018

اختتامیه کلاس‌های اوقات فراغت فرهنگسرای اسفدن برگزار شد

مراسم اختتامیه کلاس های اوقات فراغت فرهنگسرای اسفدن ، بعد از دو ماه فعالیت مستمر و برپایی کلاس های تابستانی و مدیریت اوقات فراغت پایان یافت

به گزارش اسفدن خبر،این مراسم  با حضورحجت الاسلام عبداللهی امام جمعه اسفدن و جمعی از مسئولین شهری ، اختتامیه کلاس‌های اوقات فراغت فرهنگسرای اسفدن برگزار شد.
حجت الاسلام عبداللهی در این آیین اظهار داشت: اوقات فراغت دوره‌ای مهم، تعیین‌کننده و ماندگار است که اگر برای گذران این ایام برنامه‌ریزی مناسبی صورت نگیرد سرمایه‌های معنوی را از دست می‌دهیم.
حسنعلی رسانی مدیر فرهنگسرای اسفدن نیز گفت: در اواخر سال تحصیلی در مدارس، سطح شهر و سایت های خبری فراخوان جذب دانش آموز در ۱۰ رشته برای حضور در کلاس‌های اوقات فراغت داشتیم که استقبال خوبی در این زمینه شد.
وی با بیان اینکه در این کلاس ها ۳۶۰دانش آموز دختر و پسر شرکت نمودند بیان داشت: این کلاس ها از ابتدای تیرماه شروع و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد و دانش آموزان شرکت کننده در دوره های اوقات فراغت تابستانی از کلاس های متعددی از جمله سفالگری ،کمکهای اولیه، نقاشی،فناوری اطلاعات،زبان انگلیسی،تکواندو ،ایروبیک و …استفاده نمودند.
رسانی بیان داشت: در این دوره از کلاس های اوقات فراغت ،کلاس های کامپیوتر با مدرک فنی و حرفه ای و کلاس های کمکهای اولیه نیز با مدرک معتبر هلال احمر شهرستان قاین برگزار شد
وی افزود: والدین گرامی می توانند آثار خلاقیت کودکان و نوجوانان خود را که در قالب نمایشگاهی در فرهنگسرای اسفدن دایر شده از شنبه ۳ شهریور ماه بازدید به عمل آورند.

علی نظری عضو شورای اسلامی شهر همچنین در این مراسم با بیان اینکه  ابتدا باید نیازها، مشکلات، سوالات و ابهامات فرهنگی جامعه هدفمون را شناسایی کنیم بیان داشت:  باید کارکرد فرهنگسرا را در رشد و تعالی جامعه مورد بررسی و مطالعه نماییم.

و ی گفت:  لازم است فرهنگسرا اسفدن فعالیت خود را ضمن توجه به کودکان و نوجوانان به جوانان و خانواده ها با توجه به مشکلات موجود ،گسترش و سوق نماید

در این مراسم، تعدادی از دانش‌آموزان به اجرای برنامه عروسک گردانی  و سرود پرداختند و در پایان از مربیان و برترین‌های کلاس‌ها با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید