• کد خبر: 3841
  • گروه خبری : اخبار استان
  • تاریخ انتشار : 4 ژانویه 2018

استاندار خراسان جنوبی:

استفاده ابزاری از قانون برای ایجاد موانع توسعه قابل قبول نیست

استاندار خراسان جنوبی گفت: استفاده ابزاری از قانون برای ایجاد موانع توسعه و صادرات قابل قبول نیست.

به گزارش اسفدن خبر،  محمد مهدی مروج الشریعه چهارشنبه شب در مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه خراسان جنوبی بیان کرد: این استان دارای ویژگی های ممتازی بوده که باید مورد توجه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه در برخی از حوزه های زیرساختی نیازمند کمک نمایندگان هستیم، گفت:همچنین سازمان صنعت و تجارت به عنوان یک استارت آپ نقش عمده ای داشته که باید قانونا به آن داده شود.

مروج الشریعه با اشاره به تولیدات  داخلی و صنایع دستی خراسان جنوبی بیان کرد: تولید کنندگان صنایع دستی در این استان با کم ترین امکانات روی خط تولید قرار می گیرند.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم سهم خراسان جنوبی را در سبد کالاهای مشهد و برای جمعیت ۲۷ میلیونی زائران نیز مشخص کنیم.

استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: در این راستا هماهنگی هایی با برخی از هتل ها انجام شده تا با ایجاد غرفه های نمایشگاهی و مینیاتوری در راستای معرفی محصولات گام برداریم.

وی با بیان اینکه تمام فلسفه و روح قانون خدمت به مردم است، افزود: نباید قانون ها را در گنج ها و طاق های اداری گذاشت.

مروج الشریعه ادامه داد: قانون یک دست رشته مستند برای خدمت به مردم است و نباید از آن در راستای ارائه خدمات به شهروندان مانع ایجاد کرد.

حساب مردم از اغتشاش گران جدا است

استاندار خراسان جنوبی  با تاکید بر اینکه دستگاه ها جر تسهیل گری وظیفه دیگری ندارند، گفت: قانون نمی تواند در سایر کشورها شکل گیرد و اجرا شود و ما به بدترین شکل آن را ابزاری برای موانع توسعه صادرات قرار دهیم و این امر قابل قبول نیست.

وی با اشاره به وقایع اخیر در کشور بیان کرد:حساب کسانی که می خواهند به اموال عمومی خسارتی وارد کنند، از مردم جدا است.

مروج الشریعه با بیان اینکه مردم به کف خیابان آمده اند تا مدیران را متوجه سازند، گفت:مردم می خواهند به مسئولان یادآور شوند که اگر درست کار نکنید، دستگاه های نظامی باید هزینه های سنگین تبعات را از خیابان ها جمع کند.

وی با بیان اینکه مردم از کاغذ بازی های اداری خسته شده اند، اظهار کرد: باید حق مطلب را به مردم برگردانیم.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید