• کد خبر: 952
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 18 ژانویه 2016

با حضورمدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس:

اعضای هیئت امناء حرم شهداء گمنام اسفدن منصوب شدند

جلسه ای با حضور سرهنک قاسمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در محل دفتر شهرداری تشکیل و اعضای هیئت امناء حرم یادمان شهدائ گمنام اسفدن منصوب شدند.

000_8110

 

به گزارش اسفدن خبر ؛مهندس خزاعی شهردار اسفدن دراین جلسه بابیان اینکه برای  احداث فضای یادمان شهدای گمنام هیچگونه مشکلی از جانب مجموعه مدیریت شهری وجود ندارد گفت:نهایت تعامل و همکاری را در این راه خواهیم داشت چراکه هر چه داریم به برکت خون شهداست و  با اینکار می توانیم فضای شهر را عطرآگین به فضای شهدا نماییم.

سرهنگ قاسمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس  نیزگفت: شهدا نیازی به مقبره،یاد و یادمان ندارند،بلکه این نیاز شخصی و جمعی ما است که بسوی آنان دست گدایی دراز می‌کنیم و از آنها طلب شفاعت می‌کنیم تا آنچه در دستان خداوند متعال است و آنان می‌توانند واسطه این فیض الهی باشند را به ما برسانند.

وی با بیان اینکه هر کاری که در جهت شهدا صورت گیرد بسیار ناچیز و محدود است، اظهار داشت: ما باید از این فرصت و ظرفیت مناسب فرهنگی برای گسترش فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت بهره ببریم.

قاسمی  با اشاره به اینکه باید یاد و خاطره شهدا را همچنان حفظ و زنده نگه داشت، اضافه کرد: هشت سال دفاع مقدس بهترین نسخه‌ای  است که جوانان ما به آن نیازمند و باید الگو بگیرند.

بیکی بخشدار مرکزی نیز در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفت: ما همیشه مدیون و قدردان خون پاک شهدا هستیم و باید با جان ‌ودل ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم و این‌یک وظیفه همگانی است.

در پایان پس از بیان دیدگاه ها و نظرات حاضرین در جلسه ،مهندس بیگی به عنوان رئیس هیت امناء حرم شهداء گمنام  اسفدن و حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه محترم اسفدن ، حجت الاسلام خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ،حجت اسلام قاصری رئیس اداره اوقاف ،حجت الاسلام صمدی ، حاج شیخ حسین برات زاده، رضایی مدیر آموزش و پرورش ، دکترقطبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  قاین ، اعضای شورای شهراسفدن  ،شهردار اسفدن و آقایان حاج علی سخنگو ،حاج حسن براتی ،حاج محمود نظری ،حاج حسن حاجی زاده ،حاج علی غیرتی ،حاج رمضان عبدالهی ،حاج حسن رستمی  بعنوان اعضای هیئت امنای حرم شهداء گمنام اسفدن منصوب شدند.

000_8104 000_8103 000_8102

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.